burun estetiği – Sözcü TV

burun estetiği

Burun estetiği ameliyatlarında başarıyı etkileyen faktörler nelerdir?

Burun estetiği ameliyatları elbette hastanın eski buruna göre çok daha iyi ve güzel bir buruna kavuşmak için olmak istediği ameliyatlardır. Hekim de bu konuda hastasına yardımcı olacaktır. Doktor ve hasta arasındaki iletişim, hastada doktoruyla her konuda rahat rahat sorup kafasında hiç tereddüt kalmayacak şekilde aydınlatılması çok önemlidir. Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Hasan Hakan Erdibil cevapladı.

Ameliyatsız burun estetiği nedir?

Burun, yüzümüzdeki en önemli bölgelerden biridir. Bu nedenle dünya genelinde, cinsiyet ayrımı yapmadan en çok uygulanan estetik operasyon burun estetiğidir. Yüzün tam odak noktasında bulunan ve kişinin ifadesini doğrudan etkileyen burun estetiği için artık ameliyatsız bir estetik yöntemi de mümkün. Ameliyatsız burun estetiği aslen bir dolgu uygulamasıdır. Nefes alıp vermede herhangi bir sorun hissetmeyen ve operasyona ihtiyaç duymayan, burnunun büyüklüğüyle fazla sorun yaşamayan, genelde kemerli burunlar için kullanılan bu yöntem, travma sonucu bozulan, ya da önceden yapılan estetiği beğenmeyen kişilerde rötuş olarak da uygulanır. Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevapladı.

Burun estetiğine karar verirken dikkat edilmesi gerekenler?

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Deniz Küçükkaya cevaplıyor. Burun estetiği ameliyatlarına karar verirken tabi ki en önemli nokta hekim ile hasta arasındaki ilişkinin güvenli bir şekilde kurulmasıdır. Hastanın hekime gerekli olan beklentilerini çok iyi bir şekilde anlatması gerekir. www.denizkucukkaya.com

Kategori

Burun estetiği ameliyatının kimlere yapılması uygundur?

Eğer burun estetiği ameliyatı omak istiyor ama bu ameliyat içim uygun hasta profilinde olup olmadığınızı merak ediyorsanız bu videoyu mutlaka izleyin.

Kategori

Burun estetiğinde kişiye özel tasarım

Yüzünüzle uyumlu olmayan bir burnunuz olduğunu düşünüyorsanız aynaya baktığınızda burnunuz sizi çeşitli nedenlerden dolayı rahatsız ediyorsa burun estetik ameliyatı ile bu problemlerden kurtulmanız mümkün. Op. Dr. Bekir Sivri estetik açıdan kusursuz bir burnun nasıl oması gerektiğini anlatıyor.

Kategori

Burun estetiği ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yüzünüzle uyumlu olmayan bir burnunuz olduğunu düşünüyorsanız aynaya baktığınızda burnunuz sizi çeşitli nedenlerden dolayı rahatsız ediyorsa burun estetik ameliyatı ile bu problemlerden kurtulmanız mümkün. Op. Dr. Bekir Sivri burun estetiği ile ilgili sıkça sorulan soruları yanıtlıyor.

Revizyon burun estetiği nedir?

Kişi daha önce burnu ile ilğili bir ameliyat geçirdiyse ve bazı sorunlar nedeniyle yeniden ameliyat olaması gerekecekse yapılacak ameliyata revizyon ya da sekonder rinoplasti ameliyatı denir.  Op. Dr. Bekir Sivri Revizyon burun estetiğini anlatıyor.

Kategori

Yeni nesil ulaşım aracı

Yeni tasarlanan ve henüz sadece animasyon olarak taslaklarda olan bu proje çok az enerjiyle hızlı ve guvenli bir şekilde seyahat etmemize olanak sağlamayı hedefliyor.