Burun ameliyatı – Sözcü TV

Burun ameliyatı

Kategori

Burun ameliyatı sonrası hastaları neler bekler?

Burun ameliyattından sonra uyanınca ağrı hissetmiyorsunuz, ancak eğer tampon kullanılmışsa burundan nefes alamamak ilk farkettiğiniz şey oluyor. Tampon kullanılmayan ameliyatlarda da yine sızıntılar, bunları toplamak için burun ucuna konan pansumanlar ve hemen başlayan şişlik nedeni ile nefes almanız çok rahat olmayabiliyor. Genel anestezi etkisine bağlı hafif bir bulantı olabiliyor.

Kategori

Tekrar burun ameliyatı olmanın riski var mı?

Eğer bir problem varsa ve tekrar ameliyat olacaksanız gerekiyorsa bilmeniz gereken çok önemli bir şey var. Bu ameliyatta dünya standartlarında ikinci kez ameliyat olmanız son derece normal kabul edilir. Burun ameliyatlarında en iyi ellerde bile civarında tekrar bir ameliyathaneye girme riskiniz var.

Kategori

Burun ameliyatı sonrası ağrı,şişlik ve morluk oluşur mu?

Burun ameliyatı geçirecek olan hastaların en çok merak ettiği şeylerin başında ameliyat sonrası ağrı,şişlik ve morluk oluşur mu? soruları gelir. Op. Dr. Orhan Alan burun ameliyatıyla ilgili merak edilen konuları açıklıyor.

Kategori

“Kocam sevgilisini eve getirip…”

Show TV ekranlarında yayınlanan Seda Sayan ile Uğur Arslan’ın sunduğu Evleneceksen Gel’de gelin adayının açıklaması şaşkınlık yarattı. Kemal Bey’e talip olan Asiye Hanım herkesi şoke eden bir açıklamada bulundu Seda Sayan ile Uğur Arslan bu durum karşısında ne yapacakrını şaşırdı.