bülent ersoy – Sözcü TV

bülent ersoy

Kategori

Dinçer Güner’in konuğu Pelin Çini

Sadece Sözcü TV’de yayınlanan Gökyüzü Sözcüsü’nde izleyicilerin astroloji soruları yanıtlanırken Pelin Çini, Bülent Ersoy ile yaşadığı bir canlı yayın anısını anlattı.

Kategori

Bülent Ersoy hem şaşırttı, hem güldürdü

Diva Bülent Ersoy yılbaşında Seyhan Erdağ’la bir araya geldi. Erdağ, snapchat’in  popüler ‘geyik efekti’ni kullanarak Ersoy’un videosunu çekti. Sosyal medyada bu tür videolar paylaşmayan Diva’yı, bu halde görenler ise hem şaşırdı, hem de eğlendi.

Kategori

Helin Avşar ağlayarak canlı yayını terk etti

Helin Avşar’ın sunucularından biri olduğu ‘Aklınızda Kalmasın’ programına canlı yayında bağlanan Bülent Ersoy, Avşar’la gerginlik yaşadı. Bülent Ersoy, programa bağlanır bağlanmaz “Zatıalinizle konuşmak meraklısı değilim ve kimseyi kaale almam!” diyerek Helin Avşar’ı sert sözlerle şoke etti. Daha önce, Bülent Ersoy’un rahmetli annesi Emral Avşar’la yakınlıklarından bahsederken, cenazeye katılmamasından dolayı kendisini ‘affetmeyeceğini’ söyleyen Helin Avşar’a, Bülent Ersoy bu sözlerle tepki gösterdi.

Kategori

Diva çocuk özlemini dile getirdi

Edirne’de dün gece sahne alan Türk Sanat Müziği’nin divası Bülent Ersoy, geceyi kentte geçirdikten sonra meşhur tava ciğerini yemek için gittiği restoranda çocuk hasretini dile getirdi. Yanına gelen kızları seven Ersoy, “Eğer doğurabilseydim, beceremiyorum da, olsaydı, kız çocuğum olsun isterdim” dedi.

Kategori

Bülent Ersoy’dan ‘cinsel istismar’ önergesine tepki

EDİRNE’de sahneye çıkan Türk Sanat Müziği’nin divası Bülent Ersoy, cinsel istismar suçunda mağdur ile failin evlenmesi halinde hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına ilişkin önergeye tepki göstererek, Bana cinsel istismarda bulunan biri. Ben o insandan zevk mi aldım Zevk almış olsaydım, zaten o kişiyle beraber olurdum. O benle evlenecek tabi kendisini kurtarmak için, hapis yatmamak için. Ama ben bakalım kabul edecek miyim dedi.

Kategori

Bülent Ersoy, Oya Aydoğan’a dua için camideydi

Oya Aydoğan’ın yakın dostu Bülent Ersoy, ünlü sanatçının ölümünün 7. gününde Mihrimah Sultan Camii’nde görüntülendi. Gözyaşlarını zorlukla tutan Bülent Ersoy muhabirlerle kısa bir sohbet etti.’7. gün duasını okutuyorum. Fatih Camii’nde kendileri okuttular. Ben de kendim okutmak istedim dedi.

Kategori

Bülent Ersoy’a ölüm haberi şoku!

Oya Aydoğan’ı ziyaret için hastaneye giden Bülent Ersoy girişte habercilerin başın sağ olsun diye seslenmesine ‘öldü mü’ diye yanıt verdi.

Kategori

Bülent Ersoy’dan Lerzan Mutlu’ya sert tepki

Yoğun bakımdaki 6’ıncı gününü geride bırakan Oya Aydoğan’ı sanatçı dostları yalnız bırakmıyor. Cumartesi gününden beri Ulus Liv Hospital’da yatan Aydoğan’ı öncekiakşam ziyarete gelen isimler arasında Bülent Ersoy, Nur Yerlitaş ve Harika Avcı vardı. Sık sık hastaneye gelerek doktorlardan bilgi alan Bülent Ersoy, bilgi kirliliğinden şikayet etti. Yalan yanlış bilgilerin ortalıklarda gezdiğini söyleyen Ersoy, “Bilgi kirliliği çok yanlış. Herkes bir şey söylüyor. Neden bunu yapıyorlar anlamıyorum. Hastalığın üzeriden pirim yaparcasına konuşmalar, hareketler bunu kabul edemiyorum.Hayatım boyunca hiç bu tür şeyleri kabul etmedim. Çirkin buluyorum.”dedi.

Kategori

Bülent Ersoy: Hayvanseverler kim oluyormuş?

Bülent Ersoy, telefonla katıldığı magazin programlarında Ömür Gedik’le kürk polemiğine girdi. Bülent Ersoy ise 12 tane kürkü olduğunu, bunun şıklık adına sahne sanatları için gerekli olduğunu ama aynı zamanda hayvanları çok sevdiğini, sokak hayvanlarını her zaman beslediğini söyledi. Ersoy, “Yakında artık ben de kürk kullanmam” sözleriyle programdaki konuşmasını sona erdirince sunucular ve Gedik’ten alkış aldı.

Kategori

Uğur ile En Baba Sorular: Domuz gribi nedir?

Uğur Düşen’in hazırlayıp sunduğu ve Sözcü TV’de yayınlanan ‘Uğur ile En Baba Sorular’ programı her hafta sizlerle buluşuyor. Birbirinden farklı konularla vatandaşa mikrofon uzatan Uğur Düşen sokağın nabzını anbean tutacak. Bu haftaki konu ise; ”Domuz gribi nedir?” sorusu. Cevaplar ise bir hayli şaşırtıcı…

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori

Bülent Ersoy domuz gribi mi oldu?

Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programında Bülent Ersoy’un hastaneye kaldırıldığı haberi konuşuldu. Bunun konuşulmasının ardından Bülent Ersoy’un yapımcısı Fevzi Siverek telefonla Söylemezsem Olmaz’a bağlandı ve canlı yayında “Çok yaygın bir şekilde domuz gribi riski var. 40 derece ateşi var ve öksürüyor. Bugün çıkan tahliller sonucu teşhis konulacak.” dedi.

Kategori

Bülent Ersoy domuz gribi mi oldu?

Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programında Bülent Ersoy’un hastaneye kaldırıldığı haberi konuşuldu. Bunun konuşulmasının ardından Bülent Ersoy’un yapımcısı Fevzi Siverek telefonla Söylemezsem Olmaz’a bağlandı ve canlı yayında “Çok yaygın bir şekilde domuz gribi riski var. 40 derece ateşi var ve öksürüyor. Bugün çıkan tahliller sonucu teşhis konulacak.” dedi.

Kategori

Canlı yayında Bülent Ersoy şakası

Tvem’de yayınlanan magazin programı Her şeyi Konuşalım’da yapılan ‘Bülent Ersoy’ şakası programın sunucularından Pelin Çini’yi şoke etti. Programda Ersoy’un makyajsız fotoğraf haberleri üzerine yorum yapan Çini, telefonda Bülent Ersoy’un sesini duyunca dondu kaldı.
Kategori

Bülent Ersoy’a kuzeninden şarkılı doğum günü sürprizi!

Bülent Ersoy’a müstakbel kayınvalidesinden sonra bir doğum günü sürprizi de magazinci kuzeni Funda Erkoç’tan geldi.
Ünlü sanatçı Bülent Ersoy’un amcasının kızı olan magazinci Funda Erkoç, bugün 63 yaşına basan Diva için sürpriz bir video çekmek için Türk sanat müziğinin genç sanatçısı Onur Akay’la bir araya geldi. Bülent Ersoy klasiklerinden olan ‘Doğum Günü’ isimli şarkının nakarat bölümünü Akay’a söyleten Erkoç, ‘Sevgili kuzenim Bülent Ersoy’a özel bir video çektim. Doğum günün kutlu olsun, sürprizlerle dolu nice yaşlara.’ mesajı ile videoyu sosyal medyada paylaşarak Ersoy’un doğum gününü kutladı.

Kategori

‘O’ bilmecede İnfaz Savcılığı noktayı koydu!

Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca ile 22 Temmuz ve devamında yapılan operasyonlarda tutuklanan; aralarında Yurt Atayün ve Ali Fuat Yılmazer’in de bulunduğu yaklaşık 70 polisin İstanbul 32. Asliye Ceza Mahkemesi kararı uyarınca tahliye edilmeleri için şüpheli avukatlarının müracaatta bulunduğu infaz savcılığından “iade” kararı çıktı.