bölüm – Sözcü TV

bölüm

Kategori
bilinmeyenenler880

Bilinmeyen Enler Bölüm 4: Tarihin akışını değiştiren 3 an

Sozcu.com.tr’nin programı ‘Bilinmeyen Enler’; dördüncü bölümünde tarihin seyrini değiştiren anlara odaklanıyor. ‘Bilinmeyen Enler’, yeni bölümünde etkileri hâlen süren olayları sizlere sunuyor.

Kategori
bolum1silahlanma

Bireysel Silahlanma Bölüm 1: Silahlanma

Türkiye’de her yıl yaklaşık olarak 4500 kişi, günde ise ortalama 12 kişi, silahlı saldırı sonucu yaşamını yitiriyor. Bunun son örneği ise, geçtiğimiz günlerde silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden 17 yaşındaki Helin Palandöken oldu. Umut Vakfı yayımladığı bireysel silahlanma raporu ile duruma dair geniş bir analiz ortaya koydu. Yayımlanan raporu ayrıntılı bir şekilde inceleyen uzmanlar, devlet yetkililerini kritik eşiğin aşıldığı yönünde uyarıyor. Uzmanlar, özellikle ruhsatsız silahlanmaya karşı hukuki yaptırımların sertleştirilmesini talep ediyor.

Kategori
nightking880

O isim yakından bildiğimiz biri çıkabilir

Dünyaca ünlü dizi Game of Thrones’ta 7. sezon 6. bölümünde yaşananlar bu haftaya damga vurdu. Dizi hakkında ortaya atılan bir teori ise ses getireceğe benziyor.

Kategori
game-ef-thrones880

Game of Thrones’ta işler kızışıyor

Dünyaca ünlü dizi Game of Thrones’un yeni sezonunun ikinci bölümü yayınlandı. Yeni bölümdeki birçok sahne gelecekte olacaklar için ipucu veriyor ve işler gittikçe kızışıyor.
Üçüncü bölümden önce hafıza tazelemek için sizleri videomuza alalım.

Başka Şeyler - 1. Bölüm

Başka Şeyler – 1. Bölüm

Başka Şeyler ilk bölümüyle Sözcü’de canlı! Haftanın en çok beklenen popüler kültür olaylarını Çağrı Develioğlu ve Cankaya Ter Haar konuşuyor!

Kategori
birgaripask

Bir Garip Aşk 88. bölüm fragmanı

9 Mart 2016 tarihli Bir Garip Aşk 88. bölümde Garima kızından özür dileyecek. Bunun yanında engellere rağmen Arnav ile Khushi düğün hazırlıklarını sürdürüyor.

Kategori
goczamani

Göç Zamanı 5. bölüm fragmanı

Göç Zamanı 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Göç Zamanı yeni bölüme “Medcezir” dizisinden tanıdığımız Batuhan Ekşi dahil oluyor. Göç Zamanı Yeni Bölümüyle Cumartesi 20.00’da Star’da!

Kategori
survivor7tanitim

Survivor 2016 7. bölüm tanıtımı

Survivor 2016 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 2016 yeni bölümde Yılmaz Morgül ile Ebru arasında yemek kavgası yaşanıyor. Ayrıca bu akşam muhteşem bir ödül oyunu bizleri bekliyor.

Kategori
birgaripask

Bir Garip Aşk 69. bölüm fragmanı

Bir Garip Aşk dizisinin 11 Şubat Perşembe tarihli 69. bölümünde Khushi ve Manaroma, Arnav’ı kaçıran çetenin izni bulup ARnav’ı kurtamaya çalışacaklar.

Kategori
aşk2

Kiralık Aşk 32 Bölüm 2. Fragman

Cuma günlerinin en sevilen ve reytingleri darmaduman eden dizisi Kiralık Aşk’ın 32. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Defne, aşka geliyor.

Kategori
fdgfgg

Kırgın Çiçekler’in bu sahnesi çok ağlattı

ATV ekranlarında yayınlanan ‘Kırgın Çiçekler’ 21. bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Annesi Banu tarafından terk edilen Kader’in ölüm sahnesi tüm Türkiye’yi ağlattı. Seyirci sonrasında olayın rüya olduğu gerçeğiyle karşılaşsa da sahnenin etkisinden kurtulamadı. İşte o sahne.

Kategori
gunesinkizlari

Güneşin kızları 5. bölüm fragmanı

Nazlı ile Savaş, Melisa’nın ipuçlarının peşinden gidiyor! Ali’nin, Selin’e olan duyguları açığa çıkıyor! Güneşin Kızları heyecan dolu yeni bölümüyle Perşembe 20:00’de Kanal D’de!