boğa – Sayfa 4 – Sözcü TV

boğa

Kategori

11 Ocak haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 11 Ocak haftasında burçları nelerin beklediğini Sözcü Gazetesi Yazarı ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor.

Kurgu: Aytaç AKYURT

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori
450 kiloluk boğanın cezasınsan kaçamadı

450 kiloluk boğanın cezasınsan kaçamadı

Kosta Rika’da Luis Salas Contreras isimli boğa güreşçisi,güreş alanında kendini beğenmiş hareketler yapınca 450 kiloluk boğanın cezasınsan kaçamadı. Boğaya haç işareti yaparak, öpücükler gönderen güreşçi, saniyeler sonra, boğanın darbesiyle iki metre havaya fırladı. Yaralanan adam hastaneye kaldırıldı.

Kategori

28 Aralık haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 28 Aralık haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor.

Kategori

21 Aralık haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 21 Aralık haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor.

Kategori

2016 yılında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. Ünlü astrolog Dinçer Güner 2016 yılında burçları nelerin beklediğini anlattı. Yeni yılda Boğa burcu için Güner, “Astrolojide kişiyi olgunlaştıran, deneyim kazandıran ve sorumluluk üstlenmeyi temsil eden Satürn adlı gezegen bu yıl sizin krediler, borçlar, vergiler, sigorta, miras, müşterilerden gelen paralar, aile, eş ve ortaklarla ilgili maddi konuları temsil eden alanınızdan geçecek. Paranızı nasıl kullandığınız ve parayla ilgili paylaşımlarınızı nasıl ele aldığınız sizin için önemli bir deneyim alanı olacak. Paranızı sağlama almak, kazancınızı dengelemek, ödemelerinizi zamanında yapmak, ailenize destek vermek adına sorumluluk üstlenmek söz konusu olabilir” dedi.

Kurgu: Aytaç AKYURT

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori

7 Aralık haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 7 Aralık haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor.

Kategori

30 Kasım haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 30 Kasım haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor.

Kategori

23 Kasım haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 23 Kasım haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor.

Kategori

Boğadan kaçtı ama kurtulamadı!

Boğa güreşi sırasında yaşanan kazalar ölümcül olabiliyor. Öfkeli boğanın yanından koşarak tribünlere kaçan bir adam boğanında tribünlere erişebileceğini hesaba katmayınca bu kaza gerçekleşti.

Kategori

Kızgın boğa tribüne daldı!

Yüzlerce kişinin önüne gösteri için çıkarılan boğa, birden yakalaşık 1 buçuk metre yüksekliğindeki tribünlere atlayarak insanların arasına daldı. Boğa ölümcül boynuzlarını önüne gelene savurdu, tribünlerde büyük panik yaşandı.

Kategori

Boğanın altında kalan kişi yaralandı

Menteşe ilçesine bağlı Akkaya Mahallesi’nde düzenlenen 16. Akkaya Boğa Güreşleri’nde 150 boğa güreştirildi. Akkaya Arenası’nda gerçekleştirilen güreşleri, kamyon kasaları ve traktör römorklarında yaklaşık 8 bin kişi izledi.

Kategori

Boğa yine affetmedi

İspanya’da bir festivalde boğa, yaşlı adamı feci şekilde yaraladı. Castellon’da düzenlenen festivalde kızgın boğanın hedefi olan 54 yaşındaki adam, aldığı darbeler neticesinde ağır yaralandı. Bölgedeki bir hastaneye kaldırıldığı belirtilen talihsiz adamın yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybettiği açıklandı.

Kategori

Onları kızdırmaya gelmiyor

Her ne kadar insanlarla iç içe yaşasalarda onlar dünyanın en sinirli hayvanlarından bir tanesi olan boğalar, bazen bilinçsizce onlara yaklaşan insanlar nasiplerini, çitme yiyerek veya ezilerek alıyor…

Kategori

Meksika’da Luis Suarez vakası!

Meksika’da Xolos ile Monterrey takımları arasındaki maçta Juan Arango rakibini ısırdı.