boğa – Sayfa 2 – Sözcü TV

boğa

Kategori
3 Ekim haftasında Kova burcunu neler bekliyor?

3 Ekim haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor.3 Ekim haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor.

Kategori

Arenada korkunç ölüm

Kolombiya’da düzenlenen boğa güreşi etkinliğinde korkunç bir ölüm yaşandı. Sincelejo şehrindeki etkinlikte arenada boğanın önüne çıkan adam, uzun süre öfkeli hayvanın boynuz darbelerine maruz kaldı. Ağır şekilde yaralanan adam, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Kategori

Boğalar kafa kafaya çarpıştıkları anda öldüler

İspanya’nın Navarra bölgesindeki Sanguesa’da düzenlenen boğa festivali vahşi görüntülere sahne oldu. Her biri yarım tondan daha ağır olan iki boğa arenaya salındıktan sonra hızla birbirlerine doğru koşarak kafa kafaya çarpıştıktan sonra her ikisi de anında telef oldu. Birçok hayvanseverin tepkisine yol açan o iç karartıcı anlar işte böyle görüntülendi.

Kategori

Boğaların arasında kalan motosikletli ağır yaralandı

Otoyolda boğaların arasında kalan motosikletli ağrı yaralandı. Görüntülerde, otoyolda birbiriyle mücadele eden 2 boğanın, bir motosikletliye çarptığı görülüyor. Aldığı darbeyle motosikletten düşen adam kanlar içinde yerde kalıyor. Beklenmedik kaza amatör kameraya yansırken, talihsiz adam da çevredekilerin yardımıyla hastaneye kaldırılıyor.

Kategori

Kaçan boğa trafiği birbirine kattı

Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde kaçan kurbanlık boğa, trafiği birbirine kattı. Durak Mahallesi’nde Kurban Bayramı’nın birinci gününde sahibinin elinden kaçan boğa, cadde üzerinde koşarak sürücülere zor anlar yaşattı. Caddede ilerleyen araçların sürücüleri firari boğaya çarpmamak için uğraş verirken, bazıları da yakalamaya çalıştı. Boğayı yakalama çabaları sürdüğü esnada bir hafif ticari araç Moymul Mahallesi Çevre yolunda boğaya çarptı. Araçta maddi hasar oluşurken, firari boğa Bursa ili Harmancık istikametine giderek ilçeden uzaklaştı.

Kategori

Boğa vinçle kurtarıldı

Olay, Kazım Karabekir Paşa Mahallesi, Karanfil sokakta meydana geldi. İddialara göre, Özcan Er isimli vatandaş Kurban Bayramı’nda kesmek için aldığı boğayı evinin yanında bulunan garaja bağladı. Bir süre sonra bağlı olduğu ipten kurtulan 650 kilogramlık boğa, garaj ile ev arasında bulunan 3 metrelik boşluğa düştü. Vatandaşlar boşluğa düşen boğayı kurtaramayınca durumu itfaiyeye haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, boğayı halatlarla bağlayarak yukarı çekti. Yaklaşık bir saat süren çabalar sonucunda boğa, düştüğü yerden kurtarıldı.

Kategori
5 Eylül haftasında Kova burcunu neler bekliyor?

5 Eylül haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 5 Eylül haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor.

Kategori
22 Ağustos haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

22 Ağustos haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 22 Ağustos haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor.

Kategori

Boğayı kızdırmanın bedelini ağır ödedi!

İspanya’da 2 kişi çitlerden yapılan kafesin içine girerek, dışarıda kalan boğayı kızdırmaya çalıştı. Bir süre sonra harekete geçen boğa, çitleri boynuz darbesiyle kırarak kafese girdi. Şahıslardan biri kafesten çıkmayı başarırken diğeri o kadar şanslı değildi. Kızgın boğanın sert darbelerine maruz kalan adamı kurtarmak için çevredekiler adeta seferber oldu. Korku dolu anların yaşandığı olayda insanların panik içinde bağrıştığı görülürken, dehşet anları amatör bir kameraya da anbean yansıdı.

Kategori
15 Ağustos haftasında Kova burcunu neler bekliyor?

15 Ağustos haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 15 Ağustos haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor.

Kategori
8 Ağustos haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

8 Ağustos haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 8 Ağustos haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor.

Kategori
1 Ağustos haftasında Balık burcunu neler bekliyor?

1 Ağustos haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 1 Ağustos haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor.

Kategori
18 Temmuz haftasında Yengeç burcunu neler bekliyor?

18 Temmuz haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 18 Temmuz haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor.

Kategori
Yönetimde söz sahibi olanlar için önemli gelişmeler kapıda!

4 Temmuz haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 4 Temmuz haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor.

Kurgu: Aytaç Akyurt / Kamera: Çağatay Gürücü

Kategori
Yönetimde söz sahibi olanlar için önemli gelişmeler kapıda!

20 Haziran haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 20 Haziran haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor.

Kurgu: Aytaç Akyurt / Kamera: Çağatay Gürücü

Kategori
Yönetimde söz sahibi olanlar için önemli gelişmeler kapıda!

6 Haziran haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 6 Haziran haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor.

Kurgu: Aytaç Akyurt / Kamera: Çağatay Gürücü

Kategori

Zincirle yaşamış boğanın özgürlük dansı

Ömrü boyunca bir ahırda zincirlenmiş yaşayan boğa özgür bırakılınca sevinçten ne yapacağını şaşırdı. O anlar kameraya böyle yansıdı.

Kategori
Yönetimde söz sahibi olanlar için önemli gelişmeler kapıda!

30 Mayıs haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 30 Mayıs haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor.

Kurgu: Aytaç Akyurt / Kamera: Çağatay Gürücü

Kategori
Yönetimde söz sahibi olanlar için önemli gelişmeler kapıda!

23 Mayıs haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 23 Mayıs haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor.

Kategori

Meksika’da ilginç boğa deneyi

Meksika’da hareketsiz kalabalığın içine bırakılan boğa kimseye saldırmadı. Ayakta bekleyen insanların arasından geçen boğa, kızdırılmadığı sürece saldırmayacağının kanıtını gözler önüne serdi.

Kategori
Kizgin boga kalabaliga boyle birakildi

Kızgın boğa kalabalığa böyle bırakıldı

Meksika’da çekilen görüntülerde kızdırılmış boğa hareketsiz kalabalığın içine bırakıldı.Boğalar kızdırılmadığı sürece saldırmayacağının kanıtını gözler önüne böyle serildi