boğa – Sözcü TV

boğa

Kategori

Hırsızlıktan şüphelendi, gözlerine inanamadı!

Mardin’in Kızıltepe ilçesine bağlı Güçlü köyünde koyunun verdiği süt azalınca hırsızlıktan şüphelenip nöbet tutmaya başlayan Faruk Batırhan, gördüğü manzara karşısında şoke oldu. Koyunun sütünü boğanın emdiğini gören Batırhan, o anları cep telefonuna kaydetti.

Kategori
8 Mayıs haftasında Balık burcunu neler bekliyor?

8 Mayıs haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 8 Mayıs haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?

Kategori
1 Mayıs haftasında balık burcunu neler bekliyor?

1 Mayıs haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 1 Mayıs haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?

Kategori
17 Nisan haftasında Balık burcunu neler bekliyor?

17 Nisan haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 17 Nisan haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?

Kategori
3 Nisan haftasında Balık burcunu neler bekliyor?

3 Nisan haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 3 Nisan haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?

Kategori
27 Mart haftasında Balık burcunu neler bekliyor?

27 Mart haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 27 Mart haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?

Kategori
13 Mart haftasında Balık burcunu neler bekliyor?

13 Mart haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 13 Mart haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?

Kategori
27 Şubat haftasında Balık burcunu neler bekliyor?

27 Şubat haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 13 Şubat haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?

Kategori
13 Şubat haftasında Yay burcunu neler bekliyor?

13 Şubat haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 13 Şubat haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?

Kategori
16 Ocak haftasında Balık burcunu neler bekliyor?

16 Ocak haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 9 Ocak haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?

Kategori
9 Ocak haftasında Balık burcunu neler bekliyor?

9 Ocak haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 9 Ocak haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?

Kategori
2017'de Balık burcunu neler bekliyor?

2017’de Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 2017 yılında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?

Kategori
12 Aralık haftasında Başak burcunu neler bekliyor?

12 Aralık haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 12 Aralık haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?

Kategori
5 Aralık haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

5 Aralık haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 5 Aralık haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?

Kategori
28 Kasım haftasında Balık burcunu neler bekliyor?

28 Kasım haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 28 Kasım haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?

Kategori

Boğanın art arda boynuzladığı adam öldü

Boğanın boynuz darbelerine maruz kalan adam, hayatını kaybetti. İspanya’da düzenlenen boğa güreşlerinde yine korkunç bir olay yaşandı. Öfkeli boğanın sokakta sıkıştırdığı ve art arda boynuz darbeleri vurduğu adam, ağır şekilde yaralandı. Şahıs hastaneye kaldırılırken yolda hayatını kaybetti.

Kategori

14 Kasım haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 14 Kasım haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor?

Kategori

Boğa öğrenci yurduna girdi

Kilis’te ipini koparan bir boğa, üniversite öğrencilerinin kaldığı yurdun bahçesine girdi. Olayda 2 kişi hafif şekilde yaraladı.Edinilen bilgiye göre, yurdun bahçesine giren boğa, bir güvenlik görevlisi ile bir öğrenciyi hafif şekilde boynuz darbesiyle yaraladı. Olay yerine, sağlık ekipleri, zabıta ve polis ekipleri çağrıldı. Meraklı vatandaşlar ile öğrencilerin şaşkın bakışları altında uzun süren uğraşlar sonucu uyuşturucu iğne ile etkisiz hale getirilen boğa sahibine teslim edildi.

Kategori
24 Ekim haftasında Akrep burcunu neler bekliyor?

24 Ekim haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 24 Ekim haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor.

Kategori

Boğa dehşet saçtı

Hızla caddede ilerleyen öfkeli hayvan, bir motosikletliyi hedef adlı ve sürücüye üst üste boynuz darbeleri vurdu. Yaralanan talihsiz adam yere savrulurken, bir süre daha kaçan boğa emniyet güçlerince vurularak etkisiz hale getirildi. Yaralıysa hastaneye kaldırıldı.

Kategori
17 Ekim haftasında Balık burcunu neler bekliyor?

17 Ekim haftasında Boğa burcunu neler bekliyor?

Gezegenler geleceğimiz ile ilgili sırları açık etmeye devam ediyor. 17Ekim haftasında burçları nelerin beklediğini ünlü astrolog Dinçer Güner anlatıyor.