bırakma – Sözcü TV

bırakma

Kategori

Ayşenur Arslan gazeteciliği bu sözlerle bıraktı

Halk TV’de yaklaşık 2 yıldır hafta içi her gün “Medya Mahallesi” programını yapan ünlü televizyoncu Ayşenur Arslan, hapiste 146 gazeteci varken, daha fazla devam edemeyeceğini belirterek, programı sonlandırdığını açıkladı.

Kategori

Vicdansız anne kameralara böyle yakalandı!

Batman’da yol kenarındaki bir aracın altına iki günlük bebeği bırakan kadının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Batman Çarşı Mahallesi 726. Sokak’ta Ahmet Taş isimli bir vatandaş eve giderken yol kenarında bir aracın altında battaniye gördü. Araca yaklaşan Taş, ağlama sesini duyunca battaniyeyi açtı. Battaniyenin içinde bebeği gören Taş, polisi aradı. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri bebeği alarak sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri bebeği ambulansa alarak şekerli su ile karnını doyurdu. Polis güvenlik kamerasına yakalanan kadını bulmak için çalışma başlattı.

Kategori

“Sigarayı bıraktım de bakayım”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan cebinde sigara gördüğü bir vatandaşa, “Ramazan ayında sigara içiyor musun?” diye sordu.  “Hayır” cevabını alınca, “Demek ki zor değil. Nefis, nefis terbiye. Yarabbi ben bu mübarek Cuma gününde sigarayı bıraktım de. Zararı evde sigara içmeyenler de görüyor. Hemen yazıları telefonları alacağız devam edip etmediğini soracağız” diye konuştu.

Kategori

Bu reklam tıklanma rekoru kırıyor!

Tayland sigara içenler için öyle bir reklam filmi hazırladı ki herkese ders veren nitelikteki bu film tıklanma rekoru kırıyor. İşte insanları sigarayı bırakmaya teşvik eden reklam filmi..