beyin kanaması – Sözcü TV

beyin kanaması

Kategori

Sahibini son yolculuğuna böyle uğurladı

ABD’nin California eyaletinden yürek burkan bir haber geldi. Geçen ay migreni olduğu sanılan Ryan Jessen, beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırıldı, ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre; sevdikleri bilinci yerinde olmayan Jessen’le vedalaşmak için onu hastane odasında ziyaret etti. Jessen’i hastanede ziyaret edenler arasında çok sevdiği köpeği Mollie de vardı. Yürek burkan o anlar, kameraya kaydedildi ve sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta paylaşıldı. Video Facebook’ta yüzlerce insanı etkiledi. Ryan Jessen’in kardeşi Michelle, 1 Aralık 2016 tarihli paylaşımında şunları yazdı: “Hastane bizim için güzel bir şey yaptı ve kardeşimin köpeğini de ‘hoşçakal’ demek için getirmemize izin verdi. Kardeşimi tanısaydınız, tatlı köpeğini gerçekten ne kadar sevdiğini anlardınız” dedi.

Kategori

Canlı yayında beyin kanaması geçirdi

Okuma yazmayı 62 yaşında öğrendikten sonra hayat hikayesini kaleme alan Nazmiye Kocakulak, kitabının tanıtımı için katıldığı televizyon programında heyecanlanınca beyin kanaması geçirdi. Sevinç ve heyecana dayanamayan Kocakulak, yayın sırasında bir anda fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Beyin kanaması geçiren Kocakulak’ın sol tarafının felç geçirdiği tespit edildi.. Yoğun bakımdan çıkarılan Kocakulak, ikinci bir beyin kanaması geçirme ihtimaline karşı hastanede tedavi altında tutuluyor.

Kategori
Başkan Hazinedar: Kenan Işık’ı kaybettik

Başkan Hazinedar: Kenan Işık’ı kaybettik

Beşiktaş Belediye Başkanı Avukat Murat Hazinedar, beyin kanaması sebebiyle tedavi gören ünlü oyuncu ve sunucu Kenan Işık’ın vefat ettiğini duyurdu.

Kategori

Kenan Sofuoğlu 4 aylık bebeğini kaybetti

Dünya motosiklet şampiyonu Kenan Sofuoğlu, 2 ay önce beyin kanaması geçiren ve bugün tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yuman 4 aylık oğlu Hamza’yı toprağa verdi. Oğlunun ölümüyle yıkılan şampiyon motosikletçi cenaze namazında gözyaşlarına boğuldu.