beyazperde – Sözcü TV

beyazperde

Poyraz Karayel’in Sinan’ı bambaşka bir rolde

19 Ocak 2017 cuma günü vizyona giren filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla Sinefilm Rehberi’nde. Beyazperdeye bu hafta dahil olan filmler ise şöyle: Den Of Thieves, Rüzgar, Hakaret ve Coco.

Karl Marx’ın gençliği beyazperdede

Karl Marx’ın gençlik yıllarını anlatan ‘Le Jeune Karl Marx’ (Genç Karl Marx) filminin ilk fragmanı yayınlandı. Film, Marx’ın 26 yaşında eşiyle yaşadığı sürgün yılları ve Friedrich Engels’le tanışmasının yanısıra sansür, polis baskınları ve büyük siyasi dönüşümlerin ortasında Marx ve Engels’in işçi hareketinin doğuşuna önderlik etmelerini konu alıyor.

Kategori

Doctor Strange’den ilk fragman geldi

Marvel’in bugüne kadar sinemada izlemediğimiz kahramanı Doctor Strange, ünlü aktör Benedict Cumberbatch’in oyunculuğuyla sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen filmin ilk fragmanı yayınlandı. Film Kasım 2016’da vizyona girecek.

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (04.12.2015)

4 Aralık 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta Düğün Dernek 2: Sünnet, Macbeht, Sarmaşık ve Dolanma filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (27.11.2015)

27 Kasım 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta Casuslar Köprüsü, Canavarlar Firarda, Uzaklarda Arama ve Diktatör Adolf Hitler’in Hayatının Esrarengiz Yönleri filmi yerini alıyor. Sinefilm Rehberi’nin bu haftaki konuğu Müjdat Gezen vizyonda yerini alacak olan filmi için Sözcü TV mikrofonlarına konuştu. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (20.11.2015)

20 Kasım 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2, Hayatın Kıyısında, Gizemli Gerçek ve Pırdino sürpriz yumurta filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (23.10.2015)

23 Ekim 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta Paranormal Activity 5: Hayalet Boyutu, Babalar ve Kızları, Takım Mahalle Aşkına ve Son Cadı Avcısı filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (02.10.2015)

2 Ekim 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta Marslı, Kafes, Şah Mat, Vesvese: Cin Tuzağı ve Tuhaf Bir Sihir filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bayram haftası vizyondaki filmler

Kurban Bayram haftası vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Bayram haftasında beyazperdeye Yok Artık!, Aşk Nerede?, Adana İşi, Carina’nın Günlüğü ve Küçük Prens filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (18.09.2015)

18 Eylül 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta Labirent: Alev Deneyleri, Everest, Kara Bela, Sicario ve Hitler’e Suikast filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (11.09.2015)

11 Eylül 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta İlişki Durumu: Kaçamak, Dabbe 6, Sıradışı Anne, Kanlı Postal ve Her Şey Çok Güzel Olacak filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori

Orhan Pamuk’un “Masumiyet Müzesi” beyazperdede!

Prömiyerini 7 Eylül Pazartesi günü Venedik Film Festivali’nde yapacak olan filmden ilk görüntüler yayınlandı. Dünya çapında 12 milyonu aşkın okuyucuyla buluşan Masumiyet Müzesi, Orhan Pamuk’un eşsiz anlatımıyla bu kez izleyiciyle buluşuyor. Dünyada 63 dile çevrilen Masumiyet Müzesi romanının, Kemal ve Füsun’un 70’li yıllarda yaşadıkları trajik aşkın ve bu aşka tanıklık eden eşyaların hikâyesi Orhan Pamuk’un eşsiz anlatımıyla izleyiciyle buluşacak. Orhan Pamuk’un İstanbul’u, karanlık geceleri ve ıssız sokaklarıyla başrolü yine kimselere kaptırmıyor.

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (31.07.2015)

31 Temmuz 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde…  Beyazperdeye bu hafta Görevimiz Tehlike 5, Darbe, Yeni Kız Arkadaşım, Victoria ve Kahraman Miçolar filmi olmak üzere toplam 5 film yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.