Bekir Sivri – Sözcü TV

Bekir Sivri

Kategori

Burun estetiğinde kişiye özel tasarım

Yüzünüzle uyumlu olmayan bir burnunuz olduğunu düşünüyorsanız aynaya baktığınızda burnunuz sizi çeşitli nedenlerden dolayı rahatsız ediyorsa burun estetik ameliyatı ile bu problemlerden kurtulmanız mümkün. Op. Dr. Bekir Sivri estetik açıdan kusursuz bir burnun nasıl oması gerektiğini anlatıyor.

Kategori

Burun estetiği ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yüzünüzle uyumlu olmayan bir burnunuz olduğunu düşünüyorsanız aynaya baktığınızda burnunuz sizi çeşitli nedenlerden dolayı rahatsız ediyorsa burun estetik ameliyatı ile bu problemlerden kurtulmanız mümkün. Op. Dr. Bekir Sivri burun estetiği ile ilgili sıkça sorulan soruları yanıtlıyor.

Kategori

Burun ucu estetiği nedir?

Burun kemiklerinin anatomisi normal fakat burun ucunda kişiyi rahatsız eden problemler olduğu zaman sadece burun ucundaki problemlere yönelik yapılan cerrahi işleme burun ucu estetiği yani tıp dilinde tipplasti denir. Hastaların burun ucu estetiğine başvurmalarının en sık karşılaşılan nedenlerini burun ucundaki düşüklük , burun ucunun geniş olması , burun deliklerinin büyük olması , burun deliklerinde asimetri olması ,burun ucunun uzun olması olarak sıralayabiliriz.

Revizyon burun estetiği nedir?

Kişi daha önce burnu ile ilğili bir ameliyat geçirdiyse ve bazı sorunlar nedeniyle yeniden ameliyat olaması gerekecekse yapılacak ameliyata revizyon ya da sekonder rinoplasti ameliyatı denir.  Op. Dr. Bekir Sivri Revizyon burun estetiğini anlatıyor.

Kategori

İdeal burun nasıl olmalı?

Yüzünüzle uyumlu olmayan bir burnunuz olduğunu düşünüyorsanız aynaya baktığınızda burnunuz sizi çeşitli nedenlerden dolayı rahatsız ediyorsa burun estetik ameliyatı ile bu problemlerden kurtulmanız mümkün. Op. Dr. Bekir Sivri ideal bir burnun nasıl oması gerektiğini anlatıyor.

Kategori

Şiddetli poyraz reklam panolarını E-5’e uçurdu

Şiddetli poyraz nedeniyle, Çağlayan’da büyük reklam panoları E-5 Karayolu’na uçtu. Olay, E-5 Karayolu’nun Edirne yönünde, Çağlayan mevkiinde meydana geldi. Saat 22.45 sıralarında, şiddetli poyraz nedeniyle yolun kenarındaki büyük reklam panoları yola savruldu. İtfaiye ekiplerinin reklam panolarını yoldan toplaması nedeniyle üç şerit kapatılırken, trafik tek şeritten verilmeye başlandı.