baygınlık – Sözcü TV

baygınlık

Kategori

Mavi Marmara davasında gerginlik

Mavi Marmara duruşmasının akşam saatlerinde gerginlik yaşanması üzerine ertelendi. İzleyicilerin sloganlar atması üzerine çevik kuvvet polisi salona girerken bir kişi baygınlık geçirdi.

Kategori

Eşi ile tartışan yarışmacı bayıldı

‘Ben Bilemem Eşim Bilir’yarışmasında eşi ile tartışan yarışmacı bayıldı. Kanal D’de yayınlanan ‘Ben Bilmem Eşim Bilir’ yarışmasının 79. bölümde; oyun sonrası Zeynep ve Özkan gergin bir tartışmanın içine girdiler. Tartışma sonrasında Özkan, eşinin sözleri karşısında fenalaştı ve yere yığıldı. Özkan’ı yerde yatarken gören Zeynep ise “Benimle konuş ne olur. Korkuyorum bak” diyerek eşini kendine getirmeye çalıştı.

Kategori

Gelin adayı canlı yayında sinir krizi geçirdi!

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal’la” programında önceki gün gelin adaylarından Hanife, canlı yayında sinir krizi geçirdi.

Kategori

Topun yüzüne isabet etmesiyle baygınlık geçirdi

Amerika futbol maçında saha dışına çıkan topu yakalamak isteyen kadın seyircinin ellerinin arasından geçen top yüzüne sert bir şekilde vurunca baygınlık geçirdi. İşte o anlar…

Kategori

Şoför ve yolcular seferber oldu!

Adana’da toplu taşıma hizmeti veren belediye otobüsünde baygınlık geçiren yolcuyu kurtarmak için şoför ve vatandaşlar seferber oldu. 114 numaralı hatta M1 Tepe AVM ile Optimum AVM arasında sefer yapan belediye otobüsü önceki gün saat 09.26 sıralarında Baraj Yolu’nda seyir halindeyken, ayakta seyahat eden erkek yolculardan biri aniden baygınlık geçirip, yere yığıldı. Tedavisi yapılan yolcunun öğleden sonra taburcu edildiği belirtildi.

Kategori

Şehidin annesi baygınlık geçirdi

Şırnak’ta yol kontrolü sırasında PKK pususunda uzman çavuş 36 yaşındaki Mehmet Acar’ın şehit olduğu haberi, memleketi Osmaniye’nin Kadirli İlçesi’ne ateş düşürdü. Acı haberi alan anne Yeter Acar, ‘Ciğerim yandı’ diye feryat edip baygınlık geçirdi.