bar – Sözcü TV

bar

Kategori

Sarhoş adam sert kayaya çarptı!

ABD’de gece geç saatlerde meydana gelen olayda, alkol aldığı görülen yarı çıplak genç adam, nedeni bilinmeyen bir şekilde barın güvenlik görevlisiyle kavga etti. Güvenlik görevlisi ise amatörde yaptığı 5, profesyonel ligde ise yapmış olduğu tek maçta hiç yenilgisi olmayan MMA(kafes dövüşü) sporcusu John Hernholm’du. Hernholm’un kendisine saldıran alkollü adam karşısında kendisini koruması çok da zor olmadı…

Kategori

Sevgilisine siper oldu ama…

Adana’da genç bir kadın, bar çıkışı çıkan kavgada siper olduğu sevgilisinin başından vurularak öldürülmesine engel olamadı. Olay anı güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.Alınan bilgiye göre, olay, 26 Ekim Çarşamba günü gece 03.00’ sıralarında Çukurova ilçesi, Beyazevler Mahallesi’nde meydana geldi.Kürşat S. (36), sevgilisi B.K., kardeşi Hamit S. (33) ve arkadaşı Engin B. ile birlikte eğlenmek için bara gitti. Bar girişinde iş yerinin güvenliğini sağlayan şahıslar, Kürşat S.’nin üzerini aramak istedi. Ancak üzerinde tabanca olan Kürşat S. kendisini aratmayarak sevgilisi ve arkadaşlarıyla barın yanındaki kaldırımda yürümeye başladı. Bu arada bar çalışanlarıyla kavga etmeye başlayan Kürşat S. tabancasını çıkartarak havaya ateş açtı. Bunun üzerine barda çalışan Cihan O. ile Murat U. isimli şahıslar, Kürşat S’ye ve yanındaki arkadaşlarına ateş açmaya başladı. B.K. sevgilisi Kürşat S.’ye sarılarak ona siper olmak istedi. Ancak Murat U. koşarak gelip B.K.’nın sarıldığı Kürşat S.’nin başına ateş etti. Kürşat S. ile sevgilisi birlikte yere düştü.

Kategori

Yumrukla yere serdi, ardından tekme attı

Yumrukla yere serdi, ardından tekme attı. Görüntüler İngiltere’nin Manchester şehrinden. Bir barın önünde iki kişi tartışmaya başladı.Tartışma devam ettiği sırada başka bir şahıs tartışanlardan birine yumruk attı. Saldırgan, aldığı sert darbe ile yere yığılan adama birde tekme attı. Bu görüntüler güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Kategori

Fransa’da Rus – İngiliz kavgaları devam ediyor

Fransa’da düzenlenen 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın ilk gününden beri devam eden Rus-İngiliz gerilimi devam ediyor. UEFA’nın tüm uyarılarına rağmen yine kavga eden iki ülkenin taraftarları, bu kez Lille şehrinde karşı karşıya geldi. Lille’de bulunan barlarda İngiliz ve Rusların birbirlerine şişe atmasıyla başlayan gerginlik, ardından sokak kavgasına dönüştü. Fransız polisinin önlem almakta zorlandığı olaylarda İngilizlere, Gallerli taraftarlardan da destek gelince olaylar büyüdü. Yaşanan olaylar sonrası iki Rus holiganın gözaltına alındığı belirtildi.

Kategori

ABD’deki bar saldırısında flaş gelişme

ABD’nin Florida eyaletine bağlı Orlando şehrindeki bir gece kulübünde silahlı saldırı dehşeti yaşandı. Son gelen haberlere göre; barda bulunanları rehin aldığı tahmin edilen saldırgan, barın içinde öldürüldü. Polis, saldırıyı “çok sayıda kayıplı olay” olarak nitelendirirken, ölü ya da yaralı sayısına ilişkin resmi bir açıklama yapılmadı.

Kategori

Bara gidebilmek için bebeklerini…

Florida’da yaşayan Antonio Nieves ve nişanlısı Amy Schafer 3 aylık oğullarını barın dışında tek başına bırakıp içmeye başladılar. Amy Schafer kendini savumak için “5 dakikada bir dışarı çıkıp onu kontrol ediyordum” dedi. Mahkeme çocuğun 6 aylık olana kadar çocuk koruma servisinde kalmasına karar verdi.

Kategori

Bar cinayetinin görüntüleri ortaya çıktı

Şişli Valikonağı Caddesi’nde bulunan bir barda 21 Temmuz’da yaşanan ve 2 kişinin hayatını kaybettiği silahlı kavganın güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Bar’ın güvenlik görevlisi Zeynel Kuden ve Ozan Yunus Keos’un hayatını kaybettiği olay güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Kategori

Bardaki silahlı saldırı sonrası yaşananlar kamerada

Şişli Valikonağı Caddesi’ndeki barda 1 kişinin ölümü 3 kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan kavga sonrası yaşananlar güvenlik kamerası ile cep telefonu kamerasına yansıdı. Saldırı sonrası güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde bir kişinin cadde üzerinden koşarak geldiği ve bir aracın arkasına saklandığı görülüyor. Bu kişinin belinde silah olması dikkat çekiyor. Biri kadın 3 kişinin de korku ile olay yerinden koşarak kaçtığı görülüyor.