bacaklar – Sözcü TV

bacaklar

Kategori

Beyaz’dan Hande Yener’e Sebastian klibi

Beyazıt Öztürk, bu sefer de Hande Yener’in Sebastian şarkısına parodi klip çekti.Daha önce Sertap Erener ve Candan Erçetin’in şarkılarına parodi klip çeken Beyazıt Öztürk, yeni bölümde bu sefer Hande Yener’in şarkısı olan Sebastian’ın içerisine girdi. En son Candan Erçetin ile uzunca bir düelloya giren Beyaz’ın, bu klip sonrası Hande Yener ile de aynısını yaşayıp yaşamayacağı merak konusu oldu.

Kategori

Survivor’da gergin anlar

Tv 8 ekranlarnın beğeniyle izlenilen ve takip edilen yarışma programı Survivor’da bu haftada gergin anlar yaşanmaya devam etti,  Berna ile Sahra atışmaya başlayınca ortalık karıştı.

Kategori

Beyaz öyle bir klip hazırladı ki…

Kanal D’de Beyazıt Öztürk’ün sunuculuğunu yaptığı Beyaz Show’a konuk olan türkücü Bülent Serttaş, programın konuklarıyla hazırlanan özel klipte Hip-Hop tarzında söylediği şarkıyla büyük beğeni topladı. Beyazıt Öztürk, Candan Erçetin’le olan atışmalarının bir benzerini de Ezgi Mola’yla birlikte uyguladı.

Kategori

Bacaklardaki damar tıkanıklığı tedavisi nasıl yapılır?

Damar Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Cüneyt Köksoy, bacaklarda damar tıkanıklığı tedavisinin nasıl yapıldığını anlatıyor.