arkadaş – Sözcü TV

arkadaş

Kategori

Pitbull’un minik kediyle olan dostluğu

Son zamanlarda beslenmesinin bile yasaklanması gündemde olan Pitbull cinsi köpeklerden bir tanesi, aslında hepsinin aynı olmadığını gösterdi. Sokaktan kurtarılan bu avuç kadar kediyle en iyi dost olan köpek onu hiç yalnız bırakmıyor…

Kategori

Bungee Jumping yapacağını sanıyordu!

Birkaç arkadaş, aralarından bir tanesinin gözlerini kapatıp ona bungee jumping yapacağını söylüyor. Ama arkadaşlarının bilmediği şey ise, hemen yanındaki gölet…

Kategori

Hayvanların en yakın dostu

Güney Amerika kıtasına özgü olan kapibara isimli bu kemirgen, bütün hayvanlarla iyi geçinmesiyle tanınıyor. Minik keçiler kendilerine göre biraz daha büyük olan kapibaranın üzerine çıkıp onunla kendilerince oyun oynuyorlar. Kapibaralar, Guinness Rekorlar Kitabı’na dünyanın en büyük faresi olarak girmiştir.

Kategori

Beklenmeyen tatlı dostluk

Minik keçi, kendisinden fazlaca büyük olan bir atla arkadaşlık kurmaya çalışıyor. Bu tatlı görüntüler de kameralara yansıdı…

Kategori

Yarattığımız sanal hayat: Sosyal medya

Sosyal medyanın hayatımıza girmesinden beri herkes hayatının güzel yanlarını başkalarına reklam yapacak şekilde paylaşıyor. Peki o paylaşılan fotoğrafların, videoların, ‘check-in’lerin arkasındaki gerçek hayat nasıl? Başkalarını mı kandırıyoruz? Yoksa kendimizi mi?

Kategori

Arkadaş bulunca heyecandan yerinde duramadı

Arka bacaklarından sakat olan köpek, kendinden biraz daha küçük boylu bir köpekle arkadaşlık kurunca kendinden geçti. Mutluluğu yaptığı hareketlerden belli olan köpek videoyu çekenleri ve izleyenleri duygulandırdı.

Kategori

At ile arkadaş olmaya çalışan yavru keçi

Ahırda duran beyaz atın ilgisini çekerek onunla arkadaş olmak isteyen sevimli yavru keçi izleyenleri gülümsetiyor. Bu görüntüler ise iki farklı türden de olsa hayvanların birbirleriyle arkadaşlık yapmayı kabul edebileceklerinin en güzel kanıtlarından birisi…

Kategori

Düğünün ardından arkadaşlarının gözü önünde…

Çin’de yeni evlenen bir çift, düğünün ardından arkadaşlarının önünde seks yapmaya zorlandı. İngiliz The Mirror gazetesinin haberine göre; çiftin düğüne gelen arkadaşları, eşi benzeri görülmemiş bir olaya imza attı. Ellerinde kamerayla yatak odasına giren konuklar, bir yorganın altında duran çiftin iç çamaşırlarını çıkarmalarını istiyor. Çin’de yeni evli çiftler, bazen düğün gecelerinde kaba, seks temalı oyunlar oynamaya zorlanıyor. Çiftin arkadaşları, gelinin damadın üzerine çıkmasını istiyor. Görüntülerde, konukların çiftin üzerinde yorganı kaldırmaya çalıştığı yansıyor. Videonun sonunda ise bunu başarıyorlar.

Kategori

Dondurmasını yanlışlıkla yedirince…

Amatör kameraya yansıyan görüntüde dondurmasını paylaşamayan bebek yanındaki arkadaşına bakın neler yapıyor. İşte o komik anlar…

Kategori

Dünyanın en kötü arkadaşı

Uyuyan arkadaşını devasa bir balon patlatarak uyandıran bu adama sosyal medyada dünyanın en kötü arkadaşı denildi.

Kategori
Kocamı aldatıyorum (+18)

Kocamı aldatıyorum (+18)

Sosyal medyada tıklanma rekoru kıran yabancıların klasik şakası olan aldatma şakası Türkiye’de benzeri yapıldı. Erkek arkadaşının en yakın arkadaşıyla ona aldatma şakası hazırlayınca olanlar oldu.

Kategori
Oğlunun oyun oynamasına kızan baba playstation'u balyozla kırdı

Oğlunun oyun oynamasına kızan baba Playstation’u balyozla kırdı

Arkadaşı ile birlikte odasında Playstation oynayan çocuk babasının odaya girmesi ile şok oldu.hiç bir şey olmamış gibi içeri giren baba sinirlerine hakim olamadı ve playstation’u böyle parçaladı.

Kategori
Bir arkadaşa yapılabilecek en soğuk şaka

Bir arkadaşa yapılabilecek en soğuk şaka

Çadırda uyuyan arkadaşını yatağıyla birlikte göle attı.Kamp yaptıkları sabahı şişme yatakta uyuyan arkadaşına sessiz bir şekilde onu şişme yatağıyla göle ittirdi ve daha sonra kendisini gölün üstünde bulan arkadaş neye uğradığına şaşırdı, Şaka yapan arkadaşlarına bağırarak  ve söylenerek tepkisini gösterdi. İşte o komik anlar..

Kategori

Kedi ile yunusun dostluğu görenleri şaşırttı

Biri karanın diğeri denizin en sevimli canlıları olan kedi ve yunusun dostluğu görenleri şaşırtıyor. Botun üzerindeki kedi yeni tanıştığı yunusa patileriyle dokunuyor ve yüzünü yunusuz yüzüne sürüyor.

Kategori

Arkadaştan acımasız merdiven şakası

Çatıdan inmek isteyen arkadaşını, altından merdiveni çekerek defalarca engelleyen şakacı yaptığından oldukça eğlensede sonunda yakayı ele verdi.

Kategori

Birbirlerine acımasız şakalar yapan çift

Birbirlerine şaka konusunda çok acımasız davranan bu çift sosyal medyada fenomen oldular. Yaptıkları şakaları gizli kameralarla kaydedip paylaşan çifti izleyenler bir hayli eğlenceli dakikalar geçirdiler.

Kategori

Düğün dansı diye buna denir

Düğünleri renklendiren gelin ve damat danslarına biri daha eklendi. Gelin ve damadın arkadaşlarıyla özenle hazırlandıkları dans gösterisi büyük beğeni topladı.

Kategori

Hırsız, hakimin ortaokul arkadaşı çıktı!

ABD’de yaşanılan olayda, hırsızlık zanlısı çıkarıldığı mahkemede şoke oldu. Hakim, ortaokul arkadaşı çıkınca gözyaşlarını tutamadı. Hırsızlıktan yargılanan Arthur Booth, hırsızlık yaptığı iddiaları ile mahkemeye sevk edilerek hakim karşısına çıkarıldı. Hakim Boot’un ortaokuldan sınıf arkadaşı olduğunu ve sınıfın en iyi öğrencisi olduğunu söyleyerek “Sınıfın en iyisiydi, bak ne oldu. Onu burada görmekten dolayı çok üzgünüm” deyince zanlı arkadaşının bu cümlelerinden sonra gözyaşlarına boğuldu.

Kategori

Yıldız futbolcu böyle kaçırıldı!

Cezayir’li yıldız futbolcu Madjid Bougherra’ya yakın arkadaşı tarafından yapılan şaka izleyenleri güldürdü. İşte yıldız futbolcuya yapılan eşek şakası..

Kategori

Minik köpeğin yeni oyun arkadaşı

Bulduğu yengeç ile oyun oynamaya çalışan köpek yavrusu yengecin ilgisini böyle çekmeye çalıştı. İşte o sevimli köpeğin yeni oyun arkadaşı..
Kategori

Ailesi ile geldi arkadaşları ile ayrıldı

Manken Ece Sükan Beyoğlu Asmalı’da bulunan bir mekana abisi Arslan Bey ve  annesi Serpil Hanım ile birlikte geldi. Mekan içerisinde tam bir aile yemeği yiyen Ece Sükan bilindiği üzere eski eşi Modacı Ümit Benan’dan boşanmış ve tamamen özgür bir kadın olarak dolaşmaya başladı. Ailesi ile birlikte erken saat’te geldiği mekandan gecenin ilerleyen saatlerinde arkadaş gurubu ile çıkan Sükan, eğlencelerine bir başka mekanda devam ettiler.

Haber: Mustafa DERYAHAN

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ