Angelina Jolie – Sözcü TV

Angelina Jolie

Kategori

Angelina Jolie, Irak’ı ziyaret etti

Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi Angelina Jolie, Irak’ta üç yıl süren terör örgütü DEAŞ’ın saldırıları nedeniyle harabeye dönen Musul kentini ziyaret etti. Jolie, Musul’da terör saldırılarında bombardımanlar nedeniyle yıkılan binalar arasında dolaşarak yerlerinden edilmiş ailelerle bir araya geldi.

Kategori

Şimdi gözler Alıcıa Vıkander’ın üstünde

2003 yılında Angelina Jolie’nin başrolünü oynadığı ‘Tomb Raider’ filmi 15 yıl aradan sonra yeniden izleyicinin karşısına çıktı. Merakla beklenen filmde gözler bu kez Alicia Vikander’da olacak.

Kategori

Angelina Jolie, mülteci kampını ziyaret etti

BM Mülteciler Yüksek Komiserliği Özel Elçisi Angelina Jolie, dün Lübnan’ın Belaa vadisindeki Suriyeli aileleri ziyaret etti. Jolie, üç yıl önce Suriye’de bir keskin nişancı tarafından vurularak felç kalan dört çocuk annesi Hulud’a (38) misafir oldu.

Kategori

Angelina Jolie, Brad Pitt’i yönetti

Angelina Jolie’nin eşi Brad Pitt’le rol aldığı aynı zamanda yönetmeliğini üstlendiği filmi By the Sea’nin fragmanı yayınlandı. Angelina Jolie Brad Pitt’le oynadığı kavga sahnelerinde çok zorlandığını söylemişti.  By the Sea filminden ilk fragmana bakınca hakkı olduğunu görebilirsiniz.

Kategori

Erdoğan, Mardin’de Angelina Jolie ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mardin’in Midyat İlçesi’nde ünlü yıldız Angelina Jolie ve BM Mülteciler Yüksek Komiseri Antanio Guterres ile bir araya geldi.Erdoğan, Midyat Kasr-ı Nehroz Oteli’nde Angelina Jolie ve Antanio Guterres ile bir araya gelerek bir süre görüşme yaptı. Erdoğan’ın Jolie ve Guterres ile yaptığı görüşme basına kapalı gerçekleştirildi. Görüşmenin ardından Guterres, mültecilerin barındırıldığı kampa geçerken, Jolie’nin otelde kaldığı öğrenildi.