Ali Baba ve 7 Cüceler – Sözcü TV

Ali Baba ve 7 Cüceler

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (13.11.2015)

13 Kasım 2015 Cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyaz perdenin merakla beklenen filmi ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’ bu hafta vizyona giriyor. Biz de sizler için bu hafta, Cem Yılmaz’ın uzun süre üstünde çalıştığı Ali Baba ve 7 Cüceler filminin galasına konuk olduk. Birbirinden eğlenceli anların yaşandığı galada akıllarda kalan en önemli şey ise Cem Yılmaz’ın oğlu Kemal Yılmaz ile yaptığı dans oldu. Ayrıca Cem Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtu da Yılmaz’ı galada yalnız bırakmayanlar arasındaydı.

Haber: Aytaç AKYURT

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori

Ahu Yağtu, Cem Yılmaz’ı yalnız bırakmadı

Beyaz perdenin merakla beklenen filmi ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’ bu hafta vizyona giriyor. Cem Yılmaz’ın uzun süre üstünde çalıştığı komedi filmi Ali Baba ve 7 Cüceler filminin galasına ünlüler akın etti. Galada en çok dikkatleri çeken ayrıntı ise Cem Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtu’nun geceye katılması oldu. Güzelliğiyle geceye damga vuran Yağtu, bu davranışıyla eski eşi Yılmaz’ın hep yanında olduğunu gösterdi.

Haber: Aytaç AKYURT

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori

Cem Yılmaz’a ”film gibi” sürpriz

Ekranların sevilen show programı 3 Adam’da bu hafta başta Cem Yılmaz olmak üzere 13 Kasım Cuma günü vizyona girecek olan Ali Baba ve 7 Cüceler filminin oyuncuları vardı. Programın başlarında Cem Yılmaz ve abisi Can Yılmaz için ilginç bir sürpriz hazırlayan 3 Adam ekibi onları canlı yayında kavuşturdu. İzleyenler kahkahalara boğuldu.

Kategori

Ali Baba ve 7 Cüceler fragmanı!

Cem Yılmaz’ın merakla beklenen yeni filmi Ali Baba ve Yedi Cüceler’in ilk resmi fragmanı nihayet yayınlandı! İşte Ali Baba ve 7 Cüceler fragmanı!

Kategori

Ali Baba ve 7 Cüceler tanıtım

Cem Yılmaz’ın hem yazıp hem yönettiği 4. film olma özelliğindeki  Ali Baba ve 7 Cüceler’de seyirciyi yine ilginç bir hikaye bekliyor. Filmin oyuncu kadrosunda Yılmaz’a kadim dostum Zafer Algöz eşlik ediyor.