akrobatik – Sözcü TV

akrobatik

Kategori
İp üzerinde muhteşem şov

İp üzerinde muhteşem şov

Yer çekimine meydan okuyan Giovanna Petrucci adlı genç kız  ip üzerinde akıl almayacak hareketler yaparak izleyenlerin beğenisini kazandı.

Kategori

Hoverboard üstünde dans

Tekerlekli hoverboard üzerinde yapılan koreografiler sosyal medyada etkisi altına almaya başladı. Profesyonel dançılar, Justin Bieber’ın son hit şarkısı Sorry’e Segway’lerin üzerinde dans etti. Danslarına akrobatik hareketler de katan bu dansçılar büyük bir kitlenin beğenisini kazandı.

Kategori

Akrobatik sevinçe kameraman engeli!

MMA dövüşçüsü Darrion Caldwell, Shawn Bunch’ı mağlup ettiği maçın ardından yaptığı akrobatik sevinç sırasında kameramanın üzerine uçtu. Yaşanan kazadan sonra Caldwell kameramanın yanına gidip özür diledi.

Kategori

Akrobatik uçuş yapan çocuğun eğlenceli anları!

Babası ile birlikte akrobatik bir uçuş yapan 4 yaşındaki Lea o anların keyfini çıkardı. Hayatının en güzel yıllarında olan küçük kız korku düşüncesinden çok uzakta babasının yanında güven hissi ile birlikte adrenalin dolu anlar yaşıyor.

Kategori

Kübra Küçük soruları, kaçırttı!

Kenan İmirzalıoğlu önceki akşam Ulus Sunset’te arkadaşlarıyla birlikte akşam yemeği yedi. Yaklaşık 5 saatlik yemek sonrası gece yarısı 01.00 sularında mekandan ayrılan İmirzalıoğlu, eski sevgilisi Kübra Küçük hakkında gelen soruları yanıtsız bırakıp hızlı bir şekilde mekana sıfır yanaşan arabasının içerisine atladı ve evinin yolunu tuttu. Kübra Küçük hakkında geçtiğimiz gün instagram sayfasından İngilizce olarak ‘Duydum ki birine aşık olmuşsun ama ben de yalnız değilim’ sözleriyle Kenan İmirzalıoğlu’na göndermede bulunmuştu.

Haber:  Mustafa KIZGINYÜREK
Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ