acıbadem – Sözcü TV

acıbadem

Kategori

İstanbul’un metrobüsle imtihanı: En garip metrobüs kazaları

Acıbadem civarında bir yolcunun metrobüs şoförüne şemsiyeyle saldırması sonucu metrobüs yoldan çıktı ve büyük bir kaza oldu. Peki metrobüs hayatımıza girdiğinden beri kaç kaza oldu? İşte karşınızda en garip metrobüs kazaları.

Kategori

işte o şemsiye

E-5 otoyolu Acıbadem mevkiinde seyir halinde giden metrobüsün şoförüne şemsiyeyle saldıran şahsın gözaltına alındı. E-5 otoyolu Acıbadem mevkiinde meydana gelen kazada bir kişinin metrobüs şoförüne şemsiyeyle saldırması sonrası metrobüs yoldan çıkarak, altı aracı altına almıştı. Kazada 11 kişi yaralanırken, şemsiyeyle şoföre saldıran kişinin gözaltına alınma anı cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntüde iki polis memur şahsı kollarından ve ensesinden tutarak gözaltına alıyor.

Kategori

Şoföre şemsiye ile saldıran şahıs gözaltında

E-5 otoyolu Acıbadem mevkiinde seyir halinde giden metrobüsün şoförüne şemsiyeyle saldıran şahsın gözaltına alınma anı cep telefonu kamerasına yansıdı. E-5 otoyolu Acıbadem mevkiinde meydana gelen kazada bir kişinin metrobüs şoförüne şemsiyeyle saldırması sonrası metrobüs yoldan çıkarak, altı aracı altına almıştı. Kazada 11 kişi yaralanırken, şemsiyeyle şoföre saldıran kişinin gözaltına alınma anı cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntüde iki polis memur şahsı kollarından ve ensesinden tutarak gözaltına alıyor.

Kategori

Metrobüs faciası kamerada!

Metrobüsün yoldan çıkarak E-5 Otoyoluna girmesi saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı. Metrobüsün altında en az dört otomobilin kaldığı belirtiliyor. Çok sayıda yaralı ambulanslarla hastanelere kaldırıldı. Kaza yerinde birbirlerine çarpmış onlarca araç ağır hasar gürdü, bazılarının sürücüleri ise hafif yaralandı. Dehşetin ardından Anadolu’dan Avrupa yönü 15 Temmuz Şehitler Köprüsü güzergahında trafik Kadıköy’ün Kızıltoprak istikametinden itibaren adeta kilitlendi. Kaza, Avrupa’dan gelişleri de etkiledi.

Kategori

Acıbadem’de metrobüs dehşeti

Acıbadem’de yoldan çıkan metrobüs, D-100’e girerek kaza yaptı. Karayolundaki araçları altına alan metrobüs ancak iki katlı bir belediye otobüsüne çarparak durabildi. Yaralılar olduğu belirtiliyor.

Kategori

Acıbadem’de metrobüs yoldan çıktı

Kadıköy Acıbadem’de yoldan çıkan metrobüs, D-100’e girerek kaza yaptı. Çok sayıda yaralılar olduğu belirtiliyor.Kadıköy Acıbadem’de yoldan çıkan metrobüs, D-100’e girerek kaza yaptı.