Abdüllatif Şener – Sözcü TV

Abdüllatif Şener

Kategori

Abdüllatif Şener’in Kudüs açıklaması yeniden gündeme geldi

Eski Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener”in 6 sene önce yaptığı Kudüs açıklamaları yeniden gündeme geldi. işte o açıklamalar…

Kategori

”CHP’den siyasete devam edebilirim”

CNN TÜRK’te “Ne Oluyor?” programında Şirin Payzın’ın konuğu olan eski bakan Abdüllatif Şener, CHP’den milletvekili adayı olacağı yönündeki iddialara cevap verdi. Şener, “Şu anda benim de bilgim dahilinde bir adaylık durumu yok ama bu olmaz diye bir şey yok. CHP’den siyasete devam edebilirim” dedi.

Kategori

Abdüllatif Şener’den çarpıcı koalisyon yorumu!

AKP’nin kurucularından deneyimli siyasetçi Abdüllatif Şener, Şirin Payzın ile Ne Oluyor? programına konuk oldu. Şener, olası koalisyon senaryolarını değerlendirirken çarpıcı açıklamalarda bulundu..

Kategori

Şeytani Ruhlar Filminin Fragmanı

Film, Louisiana’da terk edilmiş bir evde, vahşice öldürmüş 6 üniversiteli gencin bulunmasıyla başlıyor. Dedektif Mark Lewis, bu korkunç cinayetlerin sır perdesini çözmek için gittiği evde bir şekilde hayatta kalmayı başaran John’u bulur. Polislerle birlikte olay yerine gelen psikiyatrist Dr. Elizabeth Klein, cinayetlerin tek şahidi John ile konuşmaya başlayınca evde cinayete kurban giden 6 gencin, şeytani ruhlarla yaşadığı korkunç olayları öğrenir.