6. bölüm – Sözcü TV

6. bölüm

Kategori

Cesur ve Güzel 6. Bölüm 2. Fragmanı

Star TV’nin yeni dizisi ‘Cesur ve Güzel’ yeni bölümüyle 15 Aralık perşembe akşamı 20:00’da. Heyecan dolu yeni bölümünde bakın neler oluyor?

Kategori

Cesur ve Güzel 6. Bölüm Fragmanı

Star TV’nin yeni dizisi ‘Cesur ve Güzel’ yeni bölümüyle 15 Aralık perşembe akşamı 20:00’da. Heyecan dolu yeni bölümünde bakın neler oluyor?

Kategori

Hayat Sevince Güzel 6. bölüm fragmanı

Hayat Sevince Güzel 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Hayat Sevince Güzel yeni bölümde Barış, Zarife’den af dilerken Zarife ise Barış’ı Zeynep’le görünce kıskanıyor.

Kategori

Aile İşi 6. Bölüm Fragmanı

Aile İşi 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Aile İşi yeni bölümde Hakan, Müjde’nin başka biri ile tanışacağını duyar duymaz neye uğradığını şaşırıyor.

Kategori

Hayat Şarkısı 6. bölüm 2. fragman

15 Mart 2016 tarihli Hayat Şarkısı 6. bölümde aileyi kötü bir süpriz bekliyor. Bayram Cevher öğrendiklerini kaldıramayacak ve aileyi de korkutacak!

Kategori

Göç Zamanı 6. bölüm fragmanı

Göç Zamanı 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Göç Zamanı yeni bölümde kızlarının elinden alınmasına sinirlenen Cennet, karakolu birbirine katıyor.

Kategori

Survivor 6. bölüm fragmanı

Survivor 2016 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 2016 yeni bölümde Yılmaz Morgül ile Ebru arasında yemek kavgası yaşanıyor. Ayrıca bu akşam muhteşem bir ödül oyunu bizleri bekliyor.

Kategori

Kara Sevda 6.Bölüm 3. Fragmanı

Star TV’de yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Kara Sevda 6. bölüm 3. fragmanını da yayınladı. Emir, Kemal’in kardeşlerini kullanıyor. Peki Kemal’in bu duruma tepkisi ne olacak?

Kategori

Kara Sevda 6. Bölüm 2. Fragmanı

Star TV’nin yeni dizisi ‘Kara Sevda’ yeni bölümüyle 17 Kasım çarşamba akşamı 20:00’da. Heyecanla beklenen yeni bölümünde bakın neler oluyor?

Kategori

Kara Sevda 6. bölüm fragman

Kara Sevda dizisinin 5. bölüm finalindeki büyük buluşma sonrası neler olacağı merak ediliyor! Kemal ile Nihan’ın yüzleşmesi sonrası 18 Kasım Çarşamba akşamı ekrana gelecek Kara Sevda 6. bölümde neler olacak?

Kategori

Yaz’ın Öyküsü 6. bölüm fragmanı

Yaz’ın Öyküsü 6. bölümde Yaz’ın anneseyile birlikte televizyon programına çıkacak ve program annesi Umut’a vereceği umut ile herkesi şok edecek.

Kategori

İlişki Durumu: Karışık 6. Bölüm 2. Fragmanı

Show TV’nin sevilen dizisi ‘İlişki Durumu: Karışık’ yeni bölümüyle cumartesi akşamı 20:00’da. Bu hafta dizide Ayşegül, aldığı tüyo ile Can’ı tavlamak için yeni bir taktik uygulayacak!

Kategori

Tatlı küçük yalancılar 6. bölüm fragmanı

Açelya cinayetiyle ilgili yeni sırların açığa çıkacağı ve Eren’in tutuklanacağı Tatlı Küçük Yalancılar 6. bölüm 10 Ağustos Pazartesi akşamı Star TV’de.

Kategori

İlişki Durumu Karışık 6. bölüm fragmanı

8 Ağustos’ta Fox TV’de ekrana gelecek İlişki Durumu Karışık dizisinin 6. bölümünde Ayşegül ile Elif’in Can için hodri meydan diyecekler ve rekabet iyice kızışacak.

Kategori

İnadına Aşk 6. Bölüm 3. Fragmanı

Fox TV’nin yeni yaz dizilerinden ‘İnadına Aşk’ yeni bölümüyle perşembe akşamı 20:00’da. Bu hafta dizide Çınar ile Yeşim’in arası çocukları için hayal ettikleri isimde anlaşamayınca bozulacak.

Kategori

Aşk Zamanı 6. bölüm fragmanı

6 Ağustos Perşembe akşamı yayımlanacak Aşk Zamanı 6. bölümde Orhan birilerine dayılandıkça Reyhan müdahele edecek ve Orhan, Reyhan’a ilan-ı aşk edecek!
Kategori

İnadına Aşk 6. Bölüm 2. Fragmanı

Fox TV’nin yeni yaz dizilerinden ‘İnadına Aşk’ yeni bölümüyle perşembe akşamı 20:00’da. Bu hafta dizide Yalın ile Defne’ın arasındaki tatlı sert flört devam ederken Çınar, Yeşim’e onu sevdiğini delikanlı gibi abisine açıklayacağını söyleyecek.

Kategori

Ne Münasebet 6.bölüm fragmanı

10 Ağutos’ta ekrana gelecek Ne Münasebet 6. bölümde Demir ile Nil arasındaki çekişmede gerginlik iyice artacak ve Nil, istifa edecek!

Kategori

İnadına Aşk 6. Bölüm Fragmanı

Fox TV’nin yeni yaz dizilerinden ‘İnadına Aşk’ yeni bölümüyle perşembe akşamı 20:00’da. Bu hafta dizide Yalın’ın Çınar ile Yeşim’in samimiyeti sorgulanacak.

Kategori

Kırgın Çiçekler 6. bölüm fragmanı

Kemal altınlarının peşinde! 3 Ağustos Pazartesi akşamı ekrana gelecek Atv’nin iddialı dizisi Kırgın Çiçekler yeni bölümde Kemal, Kader’i kaçıracak!

Kategori

Adı Mutluluk 6. Bölüm Fragmanı

Fox TV’nin yeni yaz dizilerinden ‘Adı Mutluluk’ yeni bölümüyle salı akşamı 20:00’da. Bu hafta dizide Kumsal ile Batu’nun İzmir yollarına düşecek ve aralarında bir yakınlaşma olacak.