5 – Sözcü TV

5

Kategori

Bilinmeyen Enler Bölüm 2: Açıklanamayan 5 görüntü

Sozcu.com.tr’nin programı ‘Bilinmeyen Enler’; ikinci bölümünde gündeme geldiğinden itibaren tartışmalara yol açan fotoğraf ve resimlere odaklanıyor. Bilinmeyen Enler, haklarında ne olduklarına dair herhangi bir resmi açıklama olmayan görüntüleri sizlere sunuyor.

Kategori

En iyi 5 suç komedisi

Bizde de “Kolpaçino” ya da geçen hafta vizyona giren “Ketenpere” gibi zaman zaman denenen bir komedi türü olan suç komedileri dünyanın her yerinde ilgiyle takip edilen bir tür. Hareketli bir kurgu eşliğinde bir sürü aksiliğin bozduğu yasadışı işlere bulaşan insanların yaşadıklarına odaklanan, mizahla karışık şiddetli öykülerdir bunlar.Peki bu oldukça zengin sayıda film üretilen türün en iyileri hangileri? İşte benim için zirvedeki beş film şunlar:

Kategori

İstanbul’da 5 bin polisle operasyon

İstanbul’da sabahın erken saatlerinde Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından “terör” operasyonu düzenlendi. 2 bini çevik 5 bin polisle gerçekleştirilen operasyona helikopter ve özel harekat polisleri de destek veriyor. İstanbul’un 26 ilçesinde önceden belirlenen 140 adrese eş zamanlı operasyon gerçekleştirildi.

Kategori

Dünya rekoru kıran basket atışı

Avustralya’daki Tasmanya Gordon Barajı’nın 126,5 metre yükseklikteki setinden zemindeki potaya atılan ve bu alanda dünya rekoru olan inanılmaz basket!

Kategori

İnönü’yü şoke eden doğum günü sürprizi!

Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü için hazırlanan sürpriz doğum günü videosu tüm Şişli Belediyesi çalışanlarını bir araya getirdi. Şişli Belediyesi Sosyal Medya birimi tarafından, Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün doğum günü için hazırlanan video internet üzerinde oldukça beğeni topladı. Belediye personelinin hazırladığı bu sürpriz karşısında oldukça duygulandığı belirtilen Hayri İnönü, ”iyi ki varsınız” diyerek tüm çalışma arkadaşlarını kucakladı.