2015 – Sayfa 2 – Sözcü TV

2015

Kategori

Toygar Işıklı – Söz Olur klibi

Müziklere klip çekerken genelde renk tonu değişikliğine giden sanatçıların arasına Toygar Işıklı’da katıldı, Toygar ışıklı 2015 yılında çıkardığı yeni şarkısı Söz Olur’a nostaljik bir klip ekledi…

Kategori

Hadise’nin yeni klibi ‘Yaz günü’

Hadise’nin çıkarttığı son albümünün en sevilen şarkılarından birisi olan ”Yaz günü” isimli şarkısına çektiği klip sevenleriyle buluştu.

Kategori

Tuğba Yurt’un yeni klibi ‘Oh Oh’

Tuğba Yurt’un çıkarttığı son albümünün en sevilen şarkılarından birisi olan ”Oh Oh” isimli şarkısına çektiği klip sevenleriyle buluştu.

Kategori

Kendi ‘Kovuldum’ için gün sayıyor!

Müzik dünyasının güzel ve başarılı isimlerinden Kendi 2015 yazını, iddialı yeni single çalışması “Kovuldum” ile karşılamaya hazırlanıyor.
Söz yazarı ve besteci kimliği ile her geçen gün unutulmaz eserlere imza atan Zeki Güner bu kez de hit olmaya aday yeni şarkısı “Kovuldum”u Kendi ile buluşturdu. Yonca Lodi’nin ”Emanet” ve “Düştüysek Kalkarız”ı, Ferhat Göçer’in ”Üzüm” ve “Git”i, Bengü’nün “Yaralı”, “Saygımdan” ve “Sahici” gibi çok sayıda başarı kazanmış şarkı, Zeki Güner imzası taşıyor. Sözü ve müziği Zeki Güner’e ait, düzenlemesi Sonay Yağız tarafından yapılan “Kovuldum” Marşandiz stüdyolarında kaydedildi. Hilmi Özer yönetmenliğinde, doğa harikası Kapadokya’da çekilen ve iki gün süren klip çekiminde, Kapodokya’nın eşsiz manzarası eşliğinde ortaya görsel bir şölen çıktı. Klip çok yakında müzik kanallarındaki yerini almaya hazırlanıyor. “Kovuldum” 18 Mayıs 2015 itibariyle dijital platformlarda yerini aldı.

Kategori

iPhone 6 mı Galaxy 6 mı daha hızlı?

Samsung’un modelleri Galaxy S6 ve S6 Edge ise, internet hız testlerinde iddialı görünüyor. Peki, en popüler telefon olan ve 2015 yılının en iyi telefonu seçilen iPhone 6, Galaxy S6 karşısında ne kadar hızlı?

Kategori

Portakal kabuğuyla öyle birşey yaptı ki

Balonlar, portakal kabuğunun asitine işte bu tepkiyi verdi.