yüzük – Sözcü TV

yüzük

Kategori
basliksiz-1-kurtarildi-kurtarildi-kurtarildi-kurtarildi-kurtarildi-kurtarildi-kurtarildi-kurtarildi

Madeni paraları yüzüğe dönüştürdü

Madeni paraları eriterek yüzüğe dönüştüren kişinin görüntüleri sosyal medyanın gündemine geldi. Viral hâle gelen video, UNILAD platformu üzerinden paylaşıldı.

Kategori
rrrr

İzlemesi bile çok keyifli

Manyetik toplar istediğiniz her şekle giriyor… İzlemesi bile bu kadar keyifliyken, uğraşmak kimbilir nasıl zevklidir… Yüzükten, bilekliğe yeni tasarımlar yapabileceğiniz bu manyetik toplara bayılacaksınız…

Kategori
Foto

Kadınları şiddetten kurtaracak yüzük

Kadına şiddet uygulayanların önünde artık teknoloji var. Şiddet olaylarının artmasıyla birlikte insanlar artık sokakta güvende hissetmiyorlar. Ama bu icat özellikle kadına şiddete karşı açılan en büyük savaş olacak gibi gözüküyor. Dışarıda başınıza bir şey gelirse, artık birilerini aramak çok kolay. Bu yüzük sayesinde, acil durumda artık telefona uzanmanıza gerek yok. Sokakları daha güvenli hale getirmek isteyen birkaç kişi tarafından üretiliyor. Fikrin sahiplerinden Kathy’nin kendisi de 16 yıl önce bıçaklı saldırıya uğradı. Yüzük telefona bağlı ve düğmeye basıldığı anda etrafınızdakilere uyarı gönderiyor. 3 saniye sonunda etrafınız, tanıdıklarınız ve emniyet görevlileri nerede olduğunuzu bilecek. Bu güvenli ve şık yüzük için gereken para internet üzerinden bağış yoluyla toplanıyor.

Kategori
Sıkışan yüzük bakın nasıl çıkarılır?

Sıkışan yüzük bakın nasıl çıkarılır?

Normalde rahatlıkla her zaman parmağınıza taktığınız yüzüğü elinizin şişmesinden dolayı çıkartamayız.Bu gibi durumlarda yüzüğü parmağınızdan nasıl çıkaracağınızı bilmiyorsanız bu yönteme başvurun.

Kategori
yüzük

Yüzük düşünce evlilik teklifi yarım kaldı!

İnanılmaz bir evlilik teklifi için gökyüzünü tercih eden genç adam elinden yüzüğü düşürünce evlilik teklifi yarıda kalıyor. Ama asıl sürpriz burada başlıyor, düşen yüzük sahteydi. Yüzüğü bilerek düşüren genç adam yere indiklerinde gerçek yüzükle evlilik teklifini gerçekleştiriyor.

Kategori
evlenme

Önce korktu, sonra gözyaşlarına boğuldu

ABD, Los Angeles’ta korku filmi fanatiği olan kız arkadaşına öyle bir evlilik teklifi hazırladı ki, genç kızın ‘Aklı başından çıktı’ dense yeridir. Los Angeles’te Alec Wells isimli genç, kız arkadaşına çok özel bir evlilik teklifi yapmayı planladı. Wells, kız arkadaşının en sevdiği korku filmi karakteri olan  ‘Michael Myers’ kostümü giydi. Wells, sevgilisini bir köşede beklemeye başladı. Arkadaşı ile yolda görünen kız şarkı söyleyerek ilerlediği sırada bir anda ‘Michael Myers’ kostümü ile göründü ve kayboldu. Genç kız önce korktu, sonra ilerledi ve köşede ‘Michael Myers’ maskeli adamı gördü, elinde yüzük diz çökmüş bir şekilde maskesini çıkararak evlilik teklifinde bulundu. 30 Yaşındaki Katherine Canip erkek arkadaşının bu sürprizi karşısında gözyaşlarına hakim olamadı.