yüz – Sözcü TV

yüz

Kategori
face2face

Çığır açacak proje ile başka bir insanın yüzü kontrol edilebilecek

Geliştirilen “Face2Face” uygulaması ile yayın esnasında kişilerin ekranda görülen yüzlerine ve mimiklerine uzaktan müdahale edilebilecek.

Kategori
amerkan-tou

Topun yüzüne isabet etmesiyle baygınlık geçirdi

Amerika futbol maçında saha dışına çıkan topu yakalamak isteyen kadın seyircinin ellerinin arasından geçen top yüzüne sert bir şekilde vurunca baygınlık geçirdi. İşte o anlar…

Kategori
Estetetik-çene-ve-yüz-cerrahisi

Estetik çene ve yüz cerrahisi

Estetik çene ve yüz cerrahisi, bir plastik cerrah ve ortodontist tarafından uygulanan bir tedavi yöntemidir. Çene ucunun, alt çenenin ya da üst çenenin pozisyonundaki değişiklikler bu cerrahi yöntemle düzeltilip daha doğal, dengeli çene ve yüz estetiği sağlanabilir. Ortodonti Uzmanı Dr. Onul Üner cevapladı.

Mezolift nedir?

Ciltteki kırışıklık ve lekelere karşı savaşan mezolift, doğal olmasıyla diğerlerinden ayrılır. Mezolift yöntemiyle yüz, boyun, dekolte ve özellikle el bölgesinde oluşan yaşlanma etkilerinin giderilmesinin yanı sıra sigara ve alkolden zarar gören cildin yeniden yapılanması sağlanır. Öncelikle orta yaş ve üstündekilerde, sigara kullanımlarında, güneşin zararlı etkilerine maruz kalmış, yıpranmış ve bakımsız ciltlerde, beslenmesine dikkat etmeyenlerde ve kuruma, esneme gibi şikayeti olan kişilerde iyileştirici etkisi oldukça fazladır. Fakat sağlık ve estetikte olduğu gibi ciltte yıpranma etkileri henüz başlamadan, kırışıklık ve çizgiler henüz oluşmadan düzenli olarak mezolift yaptırmak, cildin olduğundan daha genç, canlı ve sağlıklı görünmesini sağlar. Dr. Hüseyin Tırman cevapladı.

Yağ enjeksiyonu sonrası yüzde değişimler nelerdir?

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Deniz Küçükkaya cevaplıyor. Yağ enjeksiyonları sonrası yüzde iki tane önemli etki beklemektedir. Birincisi yüzün zamanla kaybetmiş olduğu hacminin yeniden yerine konulması, diğeri ise yağ hücrelerinin içerdiği kök hücreler sayesinde cildin parlak ve canlı görünmesidir. www.denizkucukkaya.com

Yüzünüze uygun bir burun nasıl olmalı?

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Deniz Küçükkaya cevaplıyor. Yüze yakışan bir burun estetiği elbette ki yüz ile en uyumlu şekle sahip olan burundur. Ne çok kalkık bir burun ucuna sahip olmalıdır nede üzerinde anormal bir çöküklüğün olduğu sanki hiç burnunuz yokmuş gibi bir görüntü olmalıdır. www.denizkucukkaya.com

Kategori
bebekk

Kamera görünce aktör kesilen bebek

Dedesinin kucağında ağlamaya başlayan sevimli bebek kamerayı görünce profesyonel oyunculara taş çıkarıyor. Yüzünü şekilden şekile sokan sevimli bebek izleyenleri güldürüyor.

Kategori
makyaj-göz-burun-yüz

Yüzüne yaptığı makyajla bakın ne hale geldi

Makyaj uzmanı genç kadın kozmetik ürünlerle kendine üçüncü bir göz ve dudak yaptı. Bu ilginç video sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.
Kategori
Sosyal-medya-yeni-trendi-konuşuyor

Sosyal medya yeni trendi konuşuyor!

Sosyal medyada ice bucket challenge etkinliğinden sonra, şimdi de ‘dontjudgechallenge’ rüzgarı esiyor. Önce kendilerini makyajla çirkinleştiren kullanıcılar (çirkinler direkt doğal hallerini kullanıyorlar) sonrasında ise makyajla güzelleşerek bambaşka birisine dönüşüyorlar. İşte en iyi dontjudgechallenge videoları..

Kategori
4

Yüzünün şeklini görünce gülmeye başlıyor

Sosyal medya bu bebeğin gülmesiyle yıkılıyor, annesi ellerini, yüzüne bastırarak şeklini değiştirmesiyle gülme krizine giren bebek hem kendini hem izleyenleri çok güldürdü.