yuva – Sözcü TV

yuva

Kategori
kumru

Kumrunun yuvasını görünce şok oldu!

Antalya’da bir kumru, kedi besleyen hayvanseverin evinin mutfağındaki çaydanlık ısıtıcısının üzerine yuva yaptı. Her mutfak balkonunun açılışında bir dal taşıyan annenin yavrusu da dünyaya geldi. Mutfağına girdiğinde şok olan ev sahibi, anne ile yavrusu rahatsız olmasın diye mutfağına dahi giremiyor.

Kategori
yuva880

Terk edilmiş ev eşek arısı istilasına uğradı

ABD’nin Louisiana eyaletinde bulunan Patterson’da terk edilen bir evin içerisinde aksiyon kamerasıyla giren kişi dev boyutta eşek arısı yuvası buldu. Arılara karşı koruma sağlayan kostümle eve giren kişinin çektiği görüntüler sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi. Çekilen görüntüleri izleyen kişiler ilk kez böyle büyük bir eşek arısı yuvası gördüklerini belirtti.

Kategori
cover

Evi kendinden tatlı

Eggnog isimli Bulldog cinsi köpeğin evi birçok insanı kıskandıracak kadar güzel. Sahibinin yatağının altında kendine minik ama salaş bir ortam yaratan Eggnog bir anda ünlü oldu.

Kategori
Arı yuvasını ortadan kesince

Arı yuvasını ortadan kesince

Terkedilmiş eşek arısı yuvası bulan bu aile, arı yuvasını bıçak yardımıyla ortadan ikiye kesiyor. Yuvanın içinden çıkan sonuç ise herkesi oldukça şaşırtıyor.

Kategori
1

Eşek arısı yuvasından bakın ne çıktı

Eşek arısı yuvasını merak eden çocuklar yanındaki büyüklerinin yardımıyla yuvanın içine baktılar ve gördükleri karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Kategori
yu4

Yuvanın içinden öyle bir şey çıktı ki…

Meraklı bir şekilde hangi hayvana ait olduğunu kestiremeden yuvanın içine doğru yaklaşan adam, yuvayı kurcalamaya çalışıyor. Daha sorasında ise yuvanın içinden fırlayan yaban arısı adamın gözünden sokuyor ve feci bir hale getiriyor.