yürüyüş – Sözcü TV

yürüyüş

Kategori
spiralkule880

Doğayı insandan koruyacak yürüyüş yolu

Danimarka’nın Haslev bölgesinde yer alacak proje ile ormanlık alanın yüzeyinden yüksekte yer alan platform aracılığıyla 600 metrelik doğa yürüyüş rotası oluşturmayı planlanıyor.

Kategori
yilan880

Evinde beslediği yılanla sokağa çıktı

Sosyal medya kanalı Storyful üzerinden yayınlanan Michael Johnson’a ait video kısa sürede viral hâle geldi. Facebook’ta birçok kişinin paylaştığı görüntülerde yılanıyla birlikte yürüyüşe çıkan bir kişi yer alıyor.

Kategori
denizyildizi8000

Denizyıldızının kumsal üzerindeki yürüyüşü

Kumsal üzerinden görülmesine alışık olmadığımız denizyıldızı bir kişi tarafından görüntülendi. Yıldız biçimindeki kollarındaki dokular sayesinde yürüyebilen denizyıldızının görüntüsü sosyal medyada viral hâle geldi.

Kategori
j4j4j6

Onur Yürüyüşü’nde polisten evlenme teklifi

Onur Yürüyüşü (Pride) Türkiye’de yasaklarla anılırken, Londra’da renkli görüntülere sahne oldu. Yürüyüşün güvenliğini sağlamak amaçlı görev alan polislerden biri, ekip arkadaşlarının da desteğiyle erkek arkadaşına evlenme teklif etti.

Kategori
05560

CHP’liler şehitlere saygı için yürüdü

Mersin’de düzenlenen ‘Şehitlere Saygı Yürüyüşü’nde CHP İl Başkanlığı üyeleri teröre tepki gösterildi. Yürüyüş, CHP İl Başkanlığı tarafından düzenlendi. Forum Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nden başlayan yürüyüşe katılan yaklaşım 500 kişi ellerinde Türk bayrakları ve dev Atatürk posterleri ile yürüdü. Yürüyüşün ilerleyen dakikalarında katılım sayısı da çevreden katılan vatandaşlarla birlikte arttı.

Kategori
köpek saklanma

Banyo kelimesini duyunca…

Jackson isimli köpek duygularını ifade etmeyi çok iyi biliyor. “Banyo” denildiğinde yatağın altına saklanıyor ve “Yürüyüş” denildiğinde ise saklandığı yerden neşeyle çıkıyor.

Kategori
furkan yuksel

Şehit Ali Yüksel’in oğlu Furkan gözyaşlarını tutamadı

Soma’da facianın acısı ilk günkü gibi taze, öfke doruktaydı. Maden şehitlerinin aileleri ve binlerce vatandaş bir kez daha sokaktaydı. Yürüyüş kortejinin en ön safında yer alanlar arasında, şehit madenci Ali Yüksel’in oğlu Furkan da vardı. Furkan, yürüyüşe katılma amacı sorulduğunda iki kelime ile yanıt verdi : Babam için… Yüreği baba hasreti ile yanan Furkan da taşıdığı pankartın önüne oturarak konuşmaları dinledi. Sıklıkla elinde tuttuğu babasının madenci baretine sarıldığı gözlendi. Mitingin sonlarına doğru daha fazla dayanamadı, gözlerinden yaşlar süzüldü.

Haber: Gökmen ULU / Kamera: Kerim UĞUR

Kategori
mecıdıyekoy

Mecidiyeköy’de müdahale

Taksim’e 1 Mayıs için gitmeye çalışan gruba Mecidiyeköy’de polis engel oldu. Grubun dağılmaması üzerine polis müdahale etti. Ara sokaklara kaçak eylemcilerle polis arasında kovalamaca yaşandı. Bölgedeki gerginlik devam ediyor.

Kategori
polıs coplu mudahale

Sağlık çalışanlarına coplu müdahale

Şanlıurfa’da, Sosyal Güvenlik Kurumu’nun sözleşmesini yenilemediği özel hastanenin çalışanlarının yürüyüşüne izin vermeyen ve uyarılara rağmen dağılmayan gruba polis copla müdahale etti, 4 kişi gözaltına alındı.

Kategori
100

Konsoloslar teröre karşı kol kola yürüdü

İstanbul’daki konsoloslar ve ilçe belediye başkanları terörü lanetlemek için İstiklal Caddesi’nde kol kola yürüdü.Saldırının meydana geldiği alana karanfil ve çelenk bıraktı. Yürüyüş sırasında polisin grup etrafında geniş güvenlik önlemi aldığı görüldü.

Kategori
GAZS

Bakırköy’e yürümek isteyen gruba gazlı müdahale

HDP Milletvekili Pervin Buldan’ın da aralarında bulunduğu HDP’li grup, “yasak kararı”na rağmen Bakırköy Halk Pazarı alanına yürümek isteyince polis müdahalede bulundu. Polis, Buldan’ı gruptan ayırdıktan sonra müdahalede bulundu. Gazlı mermili müdahale sırasında arbede yaşandı.

Kategori
2

Bursa’da otomotiv işçilerinden tepki yürüyüşü

Bursa’da, DİSK’e bağlı Birleşik Metal İşçileri Sendikası üyesi işçiler, Oyak Renault fabrikasında çalışan ve haklarını arayanlara baskı uygulandığını öne sürüp, yürüyüş yaptı.

Kategori
arjantin

Ölümden saniyelerle kurtuldulular!

Arjantin’de bir dağın yamacında yürüyüş yapan turist kafilesi  küçük kanaldan karşıya geçmeye çalışıyorlardı. Tam o sırada rehberin çığlığı duyuldu, çünkü azgın sel suları kanala hızla ilerlemekteydi. Kanaldan geçmeye çalışan turistlerin hayatını rehber böyle kurtardı. İşte o ölümle burun buruna gelinen an.

Kategori
Yunanistan

Atina’da avukatlar sokağa indi

Yunan hükümetinin hazırladığı yeni sosyal güvenlik reformuna tepkiler dinmiyor. Bugün öğle saatlerinde Atina merkezinde toplanan 5 binden fazla avukat, Atina Barosu’nun öncülüğünde parlamento önünde toplanarak yürüyüş yaptı. Avukatlar, hükümetten sosyal güvenlik reformunu geri çekerek kendileri ile diyaloga geçmesini istedi.

Kategori
2

Putin’in yürüyüşünü sorgulayanlar CIA ajanı!

Hollanda’daki Radboud Üniversitesi araştırmacıları, Putin ve bazı üst düzey yetkililerin yürüyüş şeklini analiz etti.Buna göre Putin’in yürürken sağ elini az sallayarak vücuduna yakın, sol elini ise yönlendirici olarak kullanması yıllar önce Sovyet istihbaratı KGB’deyken aldığı eğitimden kaynaklanıyor.

Kategori
nasass

En uzun uzay yürüyüşü tamamlandı!

Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi’nin, en uzun Uzay Yürüyüşü, başarılı olarak tamamlanmış oldu. Uluslararası Uzay İstasyonu ISS yenileme çalışmaları kapsamında gerçekleştirilmiş olan söz konusu Uzay Yürüyüşü, yaklaşık 7 saat 16 dakika süren ve tarihin en uzun Uzay Yürüyüşü unvanını kazanan önemli bir uzay yürüyüşü çalışması oldu. İşte canlı olarak yayınlanan Kjell Lindgren ve Scott Kelly’nin Uzay Yürüyüşü!

Kategori
gjhgjhgj

Kızların yürüyüşünü öyle bir şeye benzetti ki…

Yolda yürürken iki genç kızın yürüyüşüne takılan adamın o anda çektiği videoda kızları yürüyüşünü bakın neye benzetti . İşte o görüntüler…

Kategori
plzz

Kadıköy’de sert polis müdahalesi!

KESK, DİSK, TTB ve TMMOB’un çağrısıyla Ankara’daki patlamayı protesto etmek için yapılacak yürüyüşe İstanbul Valiliği’nin izin vermemesi üzerine Kadıköy İskelesi’ne gelen gruba polis sert müdahale etti.

Kategori
saSDASD

‘3 gün ulusal yas ilan etme kararı aldık’

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara’da meydana gelen saldırı ile ilgili açıklama yaptı. Başbakan Davutoğlu, terör saldırıları nedeniyle 3 gün ulusal yas ilan edildiğini söyledi.

Kategori
rfg

Yüzbini aşkın Avusturyalı mültecilere destek için yürüdü

Avrupa’ya akın akın gelerek gündemin en ön sırasına yerleşen mültecilere destek amacıyla yüzbinden fazla Avusturyalı başkent Viyana’da yürüyüş yaptı. Sekiz milyon nüfuslu ülkede, devlet televizyonu ORF’e göre yaklaşık 120 bin Avusturyalı başkentin birinci bölgesindeki Heldenplatz’da gerçekleşen yürüyüşe katıldı.

Kategori
Yürüyüşe-geçen-Suriyelilerin-önü-kesildi

Yürüyüşe geçen Suriyelilerin önü kesildi

Yürüyüşe geçen Suriyelilerin önü kesildi TEM kapandı. Üç gündür Edirne yakınlarında bekleyen göçmen grubu yaklaşık 10 dakika önce yürüyüşe geçti. Grubun önü TEM Edirne gişelerine kısa bir mesafe kala jandarma tarafından kesildi. TEM Edirne yönü ulaşıma kapandı.