yürüyen merdiven – Sözcü TV

yürüyen merdiven

Kategori
merdiven

Yürüyen merdivende korku dolu anlar!

Çin’in Shenzhen kentindeki bir metro istasyonunda korkunç bir olay yaşandı. Yürüyen merdiven kapağının çökmesiyle boşluğa düşen kadının korku dolu anları saniye saniye görüntülendi. Yerel basında çıkan habere göre, kadın olayı yara almadan atlattı.

Kategori
merdiven

Dört aylık bebek merdiven boşluğundan düştü

Çin’de yürüyen merdivenlerde dengesini yitiren yaşlı kadın dört aylık torununu 10 metre aşağıya düşürdü. Korkunç olay Şangay Qingpu kentinden Wu Yue mağazasının üçüncü kattında gerçekleşti. Yürüyen merdivenlere binmek isteyen yaşlı kadın, kucağında bulunan dört yaşındaki torununu dengesini kaybedince elinden düşürdü. Hemen arkasında bulunan annenin müdahalesi de yetersiz kaldı. Dört aylık çocuk merdiven boşluğundan 10 metre aşağıya düşerek ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan çocuk bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı.Korkunç olayın görüntüleri mağazanın güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Kategori
54tg

Yürüyen merdivende tanımadığınız biri elinize dokunursa…

Fransa’da yapılan sosyal deneyde yürüyen merdivende giden insanlara hiç tanımadıkları biri eline dokunuyor ve insanların verdikleri reaksiyonlar gizli kameralarca kaydediliyor.

Kategori
bebek-merdıven-dusme

Bebek merdivenlerden aşağı böyle uçtu

Çin’de bir alışveriş merkezinde bebek arabasıyla yürüyen merdivenleri kullanan kadın, yürekleri ağızlara getiren bir kazaya yol açtı. Kontrolü kaybedilen puset ters dönerken, minik çocuk da aşağı yuvarlandı. Büyük panik yaşayan anne koşarak aşağı indi ve hemen çocuğunu kucağına aldı. Neyse ki çocuk yaralanmamıştı ve durumu iyiydi.

Kategori
Bisikletle yürüyen merdivenden indi ama...

Bisikletle yürüyen merdivenden indi ama…

Arkadaşlarıyla iddiaya giren genç, AVM’nin yürüyen merdivenlerinden bisikletiyle inmeyi başardı fakat, AVM kapısını hiç hesaba katmamıştı…

Kategori
g3434g

Gözüne kestirdiğine pastayı yapıştırdı

Önüne kim geldiyse elindeki pastayı acımasızca insanların yüzüne doğru hedef alarak atan genç adam, yurt dışında ilginç bir şakaya imza atmış oldu.

Kategori
cın-yuruyen-merdıven1

Küçük kız yürüyen merdivenden düşüp can verdi

Görüntüler Çin’de bir alışveriş merkezinin güvenlik kamerasından…  3 küçük, çocuk yürüyen merdivenlerin başında tehlikeli bir oyun oynuyor. Çocuklardan bir tanesi merdivenin yürüyen bantlarının üzerine çıkıyor. Yavaş yavaş yukarı çıkarken dengesini kaybedip aşağı düşen çocuk, hayatını kaybetti.

Kategori
davutoğlu-yürüyen-merdiven

Yürüyen merdivene Başbakan ayarı…

Başbakan Ahmet Davutoğlu, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenen Küresel Göç Forumu’na katıldı. Forumdan sonra Göç, İçişleri ve Vatandaşlıktan Sorumlu AB Komiseri Dimitris Avramopulos’u kabul eden Davutoğlu, Kongre Merkezi’nden ayrılırken kendisine İstanbul Valisi Vasip Şahin eşlik etti. Bu sırada, Kongre Merkezi’ndeki yürüyen merdivenler görevli tarafından Başbakan’a göre ayarlandı. Biri aşağı, biri yukarı yönlü hareket eden yürüyen merdivenin her ikisi de inişe göre düzenlendi. Davutoğlu, ters yöne çevrilen yürüyen merdivenle aşağıya indi. Bu arada, Başbakan Davutoğlu Kongre Merkezi’nden ayrılırken, adını vermek istemeyen bir kişi kendisiyle konuşmak istedi. Araya giren danışmanlar gerekli notu aldıklarını ve Başbakan’a ileteceklerini söyledi.

Kategori
marmaray

Pas Marmaray’da yürüyen merdivenleri durdurdu

Günde ortalama yaklaşık 200 bin kişinin kullandığı Marmaray’ın Üsküdar istasyonunda bulunan 4 yürüyen merdivenden sadece 2’si çalışıyor. Vatandaşların 2 yürüyen  merdivenden inip-çıktığı Marmaray’da.  iki aydır kullanılamayan diğer 2 merdivenin zincir paslanması nedeniyle çalıştırılmadığı ve yüklenici firmanın yurtdışından getireceği yeni zincirlerin beklendiği öğrenildi.

Kategori
10

Bu merdiven yolculuğu hiç bitmeyebilir!

Bu merdiven yolculuğu hiç bitmeyebilir, çünkü merdivene binen kişi sarhoş ve yürüyen merdivenlerin hareket edip etmediğinden tam olarak emin değil ve farkına varana kadar bekleyecek gibi görünüyor…

Kategori
bacak

Yürüyen merdivende bacağı koptu

Çin’in Şanghay kentinin ünlü Shanghai Mall alışveriş merkezinde bir temizlik görevlisi aniden kapakları açılan yürüyen merdiven mekanizmasının içine bacağını kaptırdı ve tüm çabalara rağmen bacağının kopmasına engel olunamadı.

Kategori
Yürüyen merdiven

Yürüyen merdivende can verdi!

Yürüyen merdivende dehşet anları Çin’de bir alışveriş merkezinde kucağında çocuğuyla yürüyen merdivene binen kadın, merdivenin mekanizmasına sıkışarak feci şekilde can verdi. O anlar AVM’nin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Kategori
dfggffgf

9 yaşındaki çocuğun korkunç ölümü!

Çin’in başkenti Pekin’de yürüyen merdivene binen 9 yaşındaki bir erkek çocuk feci şekilde can verdi.Talihsiz çocuğun merdivene yalnız bindiği ifade edilirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldığı kaydedildi.

Kategori
34a

Ronaldo’dan Quaresma’ya eşek şakası

Ronaldo, Wuaresma’nın arabasını bakın ne hale soktu…