yamaç – Sözcü TV

yamaç

Kategori
yamac880

Yamaç paraşütünde farklı deneyim

Birçok farklı disiplini içerisinde barındıran ve temelde yamaç paraşütü sporuna benzeyen ”speed-flying” tekniği ile kendisini çekime alan sporcunun görüntüleri izleyenlere farklı bir deneyim yaşatıyor. Yamaç içerisinde ekipmanıyla süzülen sporcu, tepelerin sırtlarına sıfır noktası olarak denilebilecek temaslarda bulunuyor.

Kategori
yamac880

Yamaç paraşütünde seviye yükselttiler

Ülkemizde Fethiye başta olmak üzere birçok yerde tecrübe edilebilen yamaç paraşütü deneyimi, iki sporcunun girişimiyle aksiyon kamerası yardımıyla farklı bir şekilde görüntülendi. Yamaçlar arasında 180 derece dönebilen sporcuların çalışması sosyal medya içerisinde izleyicilere sunuldu.

Kategori
Yamaç paraşütçüsüne kartal saldırısı

Yamaç paraşütçüsüne kartal saldırısı

Antalya’da yamaç paraşütçüsü havalandıktan hemen sonra bir kartalın saldırısına uğradı. Paraşütçü panik halde dakikalarca bağırdı.

Kategori
Dik yamaçtan kepçeyi böyle indirdi

Dik yamaçtan kepçeyi böyle indirdi

Kepçe operatöründen ustalık isteyen hareket.Kameralara yansıyan görüntülerde büyük bir cesaretle iş makinasını dik yamaçtan böyle indirdi..

Kategori
5

Yamaçtan uçan otomobil ev ile duvar arasına düştü

Karabük’te, kontrolden çıkan otomobil, 35 metrelik yamaçtan uçup bir ev ile duvar arasındaki boşluğa düştü. Kazada, 2 kişi yaralandı.

Kategori
1

Öyle uçtu ki kimseler inanmadı!

Kollarını taktıkları kanatlarla dağın yamacından atlayarak büyük bir ustalıkla uçan adam sosyal medyada çok konuşuldu, adamın uçuşunu sosyal medyada ‘böyle bir şey olamaz’ olarak nitelendiriliyor…

Kategori
Nefelerin-tutulduğu-an!

Nefelerin tutulduğu an!

Yamaçtan kendini boşluğa bırakan paraşütçünün amacı bu kez diğer atlayışlardan biraz daha farklı. Atladığı bölgede çalışan teleferiğe binmeyi deneyen adrenalin tutkunu adam, bu zorlu denemesi ile izleyenlere heyecan dolu anlar yaşattı.