tv – Sözcü TV

tv

Kategori
dolap880

Dolap camı görünümlü televizyon

Sosyal medya oluşumu “UNILAD” üzerinden yayınlanan video ev dekorasyonu ile teknolojiyi birleştiren bir ürünü internet kullanan herkes tarafından bilinir yaptı. Dolap camı görünümlü eşyanın aynı zamanda bir televizyon olması, akıllı tasarımlar ile teknolojiyi birleştirmek isteyen şirketlere öneri sunuyor.

Kategori
aynara

Ünlü modele “yatakta ne giyiyorsun?” sorusu soruldu, soyunmaya başladı

Şili’de yayın yapan bir televizyon programına konuk olan ünlü model Aynara Eder, sunucunun “yatakta ne giyiyorsun?” sorusunu sormasıyla soyunmaya başladı.

Kategori
esra-erol

“Esra Erol sizi artık çiftleştirsin”

Evlendirme programlarının dikkat çeken ismi Esra Erol’un programında güldüren gaf. Televizyon programlarında yapılan gaflar çoğu zaman mazur görülse bile bazıları sunucunun istifasına kadar giden bir süreci tetikleyebiliyor. Özellikle konukları çok olan evlilik programlarında yaşanan gaf durumları sunucuları çok zor durumda bırakabiliyor. Bunun son örneğini de Esra Erol yaşadı. Programa katılan konuklardan biri evlendirme programına katılara talebini arayan beye “Esra Erol sizi çiftleştirsin” şeklinde bir ifadede bulununca Esra Erol kahkahalarını gizlemekte zorlandı. Konuğunu mikrofonunun sesi geç kısılınca ortaya çıkan bu gaf kameralara da işte böyle yansıdı.

Kategori
f3223f

”Gazetelere finansal baskı da söz konusu”

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CNN Türk canlı yayınında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kılıçdaroğlu, gelecek seçimlerde Deniz Baykal’ın tekrar aday olacağını söyledi. Kılıçdaroğlu Doğan Grubu’na açılan soruşturma ve Hürriyet Gazetesi’ne düzenlenen saldırılar hakkında da sert ifadeler kullandı. Kılıçdaroğlu, Doğan Grubu’na soruşturma başlatan savcı için HSYK’yı göreve çağırdı ve ‘O savcıya savcı bile denmez. Normalde HSYK’nın göreve geçmesi lazım. Savcı başka yerde bir gün bile kalamaz.” diye konuştu.