tavuk – Sözcü TV

tavuk

Kategori
rrrrrr

Müzik dehası tavuk…

Yetenekli tavuk Beethoven’la tanışın…Piyanonun başında ciddi ciddi oturan ve piyano tuşlarına basan tavuk adeta bir müzik dehası…

Kategori
tavuk

Tavuklar uçabilir mi ?

Çin’de bir çiftlik sahibi, yem saati gelen kümes hayvanlarını çağırıyor. Yemek zamanının geldiğini anlayan kazlar, sesin geldiği yöne doğru koşarken tavuklar ise adeta uçuyor. Tavuklardan bazıları, o sırada kayıtta olan adama çarparken, bu anlar ise ilginç görüntüler oluşturuyor.

Kategori
32r4vvv

Mavi pantolonlu tavuk sosyal medyayı salladı

Sosyal medyada hangi videoların viral olacağını önceden kestirmek oldukça zor. Fakat bu görüntülerde mavi bir pantolon giydirilen tavuğun bir yerden başka bir yere koşarken çekilen komik görüntüleri sosyal medyada büyük ses getirdi.

Kategori
tavuk-kopek

Tavuklar birbirine girdi, ayırmak köpeğe düştü

Tavuklar birbirine girdi, ayırmak köpeğe düştü. Ama gerginlikten köpek de nasibini aldı. Bir çiftliğin kümes kısmında çekilen görüntülerde, gergin bir tavuğun hemcinsine saldırdığı, ona da çiftliğin köpeğinin engel olmaya çalıştığı görüldü. Öfkesi bir türlü geçmeyen tavuk, her seferinde köpek tarafından çekilerek olay yerinden uzaklaştırıldı. Bu duruma oldukça kızan tavuğun tepkisiyse sert oldu. Tavuk bir anda dönüp köpeği gagalarken, neye uğradığını şaşıran zavallı köpekse olay yerinden hızla kaçtı.

Kategori
Tavuğuyla birlikte dünyayı gezen adam

Tavuğuyla birlikte dünyayı gezen adam

Hayali ise bir tekne satın alıp dünyayı dolaşmak. Guirec Soudee adındaki Fransız denizci dünyanın tadını çıkarırken tavuğunu da bundan esirgemiyor. Tekneye taze yumurta ihtiyacı için aldığı Moniqe ile sıcak bir bağ kuran denizci Guirec tavuğunu hiçbir zaman yanından ayırmıyor.

Kategori
tavuk-hırsız

Kamyonu durdurup tavukları çaldılar

Kamyonu yol ortasında durdurup, tavukları çaldılar. Güney Amerika ülkesi Venezuela’da ilginç görüntüler yaşandı. Karayolu ortasında canlı tavuk dolu kamyon, bir grup tarafından durduruldu. Kalabalık, kamyon şoförünü tehdit ederek araçta bulunan tavukları çalmaya başladı. Hırsızlık olayına çevrede bulunan diğer insanların da karıştığı görüldü. Olay esnasında karayolu trafiğe kapanırken, diğer araç sürücüleri olanları büyük bir şaşkınlık içerisinde izledi.

 

Kategori
c23cv4

Kabuk olmadan bardakta doğan civciv

Gözlerinize inanmak istemeyeceksiniz, yumurta kabuğu olmadan streç film içerisinde dünyaya gelen civciv büyük şaşkınlık yarattı ve Çinliler bunu da yapmış oldular.

Kategori
atvtavukhaberi

ATV haber yine trollendi

ATV Haber geçen günlerde sosyal medyanın gündemine oturan ‘Tavukları Asker Gibi Eğiten Çocuk’ videosunu gerçekmiş gibi sundu. Böylelikle ATV, Google’ın 1 Nisan şakasını gerçekmiş gibi sunmasının ardından bir kez daha kendini “trollemesi” ile alay konusu oldu. ATV haberin gerçek sandığı “Necdet Komutan” isimli internet kullanıcısı, bilgisayar oyunu Counter Strike oynarken çektiği bir video ile tanınmıştı. Aynı isim ATV’nin gerçek diye haberleştirdiği videoda da oyundan esinlenerek tavuklardan  oluşan bir “eğitim” videosu hazırladı. O videoda tavuklara askerleriymiş gibi davranan “Necdet Komutan”, aslında tavuklara hiç söz geçiremiyor. ATV haber ise bu videoyu “çocukların hayal gücü” diyerek ciddiymiş gibi yayınladı.

Kategori
t12t132t

‘Uçan tavuk olur mu?’ demeyin

Uçan tavuk olur mu olmaz mı? diye soruyorsanız eğer bu video tam olarak cevap niteliği taşıyor. İşte yemi gören tavukların alçak uçuş denemeleri.

Kategori
9

Bebek hayretler içinde kaldı!

Şirin bebek ilk kez oyuncak tavukla karşılaşınca şaşkınlığını gizleyemedi. Bebeğin annesi olanları cep telefonu kamerasına böyle kaydetti.

Kategori
3

Tavuğun suyla imtihanı!

Bahçeli evlerinde tavuk besleyen çift, tavuğu içi su dolu havuza bırakarak yüzüp yüzemediğini kontrol etmek istedi ancak sonuç onları da şaşırttı.

Kategori
1

Kedi ile tavuğun dostluğu

Van’ın İpekyolu ilçesine bağlı Süphan Mahallesi’nde bir evin bahçesindeki kümesin tavuğuna karşı, davetsiz misafir kedi dostluk gösterisi sergiledi.

Kategori
2

Alacağı tavuk gıdaklarsa…

Marketten alışveriş yapan müşteriler tavuk reyonuna gelince önce tavuklara göz attı daha sonra alacağı tavuğa tam elini uzattığında hareket edip gıdaklaması panik yarattı…