Sinefilm – Sözcü TV

Sinefilm

Kategori
Sinefilm Rehberi Aytaç Akyurt

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (05.02.2016)

5 Şubat 2016 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta Kötü Kedi Şerafettin, Ip Man 3, Carol ve Temel ile Dursun İstanbul’da filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori
sinefilm-rehberi

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (29.01.2016)

29 Ocak 2016 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta İftarlık Gazoz, Her Şey Aşktan, Zor Saatler ve Spotlight filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori
sinefilm-rehberi-doğa-rutkay

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (22.01.2016)

22 Ocak 2016 Cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdede bu hafta Dedemin Fişi, Diriliş, Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok ve Köstebekgiller 2: Gölge’nin Tılsımı filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori
sinefilm-rehberi

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (15.01.2016)

15 Ocak 2016 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta Kardeşim Benim, Bizans Oyunları, Diren ve İyi Bir Dinazor filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori
SİNEFİLM-REHBERİ

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (08.01.2016)

8 Ocak 2016 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta The Hateful Eight, Creed: Efsanenin Doğuşu, Joy ve Büyük Açık filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori
sinefilm-rehberi

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (01.01.2016)

1 Ocak Cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdede bu hafta Kocan Kadar Konuş: Diriliş, Denizin Ortasında, Alvin ve Sincaplar ve Hep Yek filmi yerini alıyor. Vizyonda yerini alan Kocan Kadar Konuş: Diriliş filminin başrol oyuncuları Murat Yıldırım ve Ezgi Mola Sinefilm Rehberi’ne film hakkında açıklamalarda bulundu.

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori
sinefilm-rehberi-25-aralık

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (25.12.2015)

25 Aralık 2015 Cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdede bu hafta Delibal, Ertuğrul 1890, Point Break ve Barcelona’da Bir Yılbaşı Gecesi filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor. Vizyonda yerini alan Delibal filminin başrol oyuncuları Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu Sinefilm Rehberi’ne film hakkında açıklamalarda bulundu.

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori
sinefilm-rehberi-aytaç-akyurt

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (18.12.2015)

18 Aralık 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta Star Wars: Güç Uyanıyor, Kahin’in Kızı, Nadide Hayat ve Mutlu Yıllar filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori
SİNEFİLM-REHBERİ

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (11.12.2015)

11 Aralık 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta Victor Frankestein, Steve Jobs, Pan ve Azap filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori
Sinefilm-Rehberi-16

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (16.10.2015)

16 Ekim 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta Kara Düzen, Kızıl Tepe, Küfa: Cin Kapanı, Öyle ya da Böyle ve Yaktın Beni filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori
yeni-kapak

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler

Bu hafta vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde…  Beyazperdeye bu hafta Siccin 2, Ayı Teddy 2, Selfless, Yüzündeki sır, Tehlikeli oyun, Antikacı filmi olmak üzere toplam 6 film yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori
sinefilm-rehberi-vizyon

Sinefilm Rehberi; Vizyonda bu hafta

Bu hafta vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde…  Beyazperdeye bu hafta 6 film yerini alıyor. Hepsi de birbirinden heyecan ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.