Münir Özkul – Sözcü TV

Münir Özkul

munir

Bilinmeyen Enler Bölüm 7: Münir Özkul

Sozcu.com.tr’de yayınlanan ‘Bilinmeyen Enler’, yedinci bölümünde usta sanatçı Münir Özkul’un hayatından ve tiyatroya bakışından bazı kesitler sundu.

Kategori
munir-ozkul-saglik-durumu

Münir Özkul’un kızı babasının sağlık durumunu anlattı!

Yeşilçam’ın unutulmaz filmlerinin usta ismi Münir Özkul’un kızı Güner Özkul, Kanal D’nin sevilen programı Renkli Sayfalar’a konuk oldu. “Babamın öldüğü haberlerini duyunca ‘yok canım alıştık buna, yok öyle bir şey’ diyorum ama sonra telefonu kapatınca hemen bakıcılarını arayıp ‘babam iyi değil mi’ diyorum.” sözleriyle çıkan haberlere yönelik tutumunu dile getiren Güner Özkul, Münir Özkul’un sağlık durumundan bahsetti. İşte, Münir Özkul’un sağlık durumu!

Kategori
yangin

Cihangir’deki yangında ünlü sanatçının elleri yandı

Türk sinemasının usta sanatçısı Münir Özkul’un da oturduğu binada, tüpgaz sızıntısından kaynaklanan yangın çıktı. Yangın nedeniyle sanatçı Asime Atuner’in elleri ve saçları yandı. Hemen müdahale edilen yangında yıllardır sağlık sorunları yaşayan Münir Özkul’un, yangın bulunduğu kata sıçramadığı için etkinlenmediği öğrenildi.Yangın saat 09.00 sıralarında Sıraselviler Caddesi’nde bulunan binada  tiyatro sanatçısı Ferdi Atuner’in dairesinde, ilk belirlemelere göre tüpgaz borusunun sızıntı yapması nedeniyle parlama oldu. Tüpgazı yakmak isteyen Ferdi Atuner’in tiyatro sanatçısı eşi Asime Atuner’in çıkan yangında saçları ve eli yandı. Kadının feryatlarına bina görevlisi Mehmet Kaya koştu. Yangın tüpü ile alevlere müdahale ederek yangını söndürdü. Kısa süre sonra olay yerine itfaiye ve sağlık ekipleri geldi.

Kategori
münir özkul

Kızı Münir Özkul’un sağlık durumunu anlattı

Uzun yıllardır ekrandan uzak olan ve tedavisi yatağa bağlı olarak devam eden usta oyuncu Münir Özkul’un kızı Güner Özkul, Renkli Sayfalar programına telefonla bağlandı.”Haldun Dormen’in Kenan Işık hakkındaki sözlerini anlaşılabilir buluyorum” diyen Güner Özkul, babasının sağlık durumunu da canlı yayında anlattı.

Kategori
münir

Zuhal Topal’dan Münir Özkul gafı!

Sunucu Zuhal Topal, kendi adını taşıyan evlilik programında büyük bir gafa imza attı. Özür dileyerek söze başlayan Topal, “Programın başında söylemeyi unuttum. Özür diliyorum. Biliyorsunuz Sevgili Münir Özkul’u da kaybettik. Hakkın rahmetine kavuştu. Allah rahmet eylesin. Gani gani rahmet eylesin. Nurlar içerisinde yatsın inşallah. Gerçekten unutulmaz, hafızalarımızda o muhteşem oyunculuğu ile, sevgi dolu gözleri ile, o güzel filmleri ile hatırlanacak.” dedi.

Kategori
adile2

Arkadaşlarının ağzından Adile Naşit

Duayen gazeteci Uğur Dündar’ın hazırlayıp sunduğu ‘Hayatımız’ programına 1984 yılında konuk olan usta oyuncu Adile Naşit’i arkadaşlarında dinliyoruz.  Sevilen oyuncu Adile Naşit’le yaşadığı birbirinden renkli anılaları anlatan ünlü isimler arasında Münir Özkul, Müjde Ar ve Kartal Tibet gibi Yeşilçam’ın efsanevi isimleri yer alıyor.