Melek – Sözcü TV

Melek

Kategori
lauren

Ayrılmak isteyen eski sevgilisine hayatı zindan etti

İngiltere’de yaşanan bir kıskançlık vakası herkesi şaşkına uğrattı. Lauren Adderley adındaki genç kadın, kendisinden ayrılan eski sevgilisi Mitchell Lloyd’u 2 yıl boyunca polis olduğuna inandırarak kandırdı. Genç adamı bir soruşturmanın içinde olduğuna inandıran Lauren, böylece Mitchell’in sokağa çıkmasını engelledi. Genç kadının amacı, Mitchell’in başka kadınlarla çıkmasına engel olmaktı.

Kategori
c3c3c

İçerde’de Sarp ve Davut fena kapıştı

Ekranların beğenilerek izlenen dizisi İçerde’de bu hafta heyecan silsilesi aralıksız devam etti. Celal Baba’nın kızı Melek’i alıp götürmek için yanına giden Davut, Melek’in yanında Sarp’ı görünce adeta çıldırdı. Kavgaya tutuşan Sarp ve Davut’un hesaplaşmasında yumruklar ve tekmeler konuştu. Kavganın sonunda yaşanan sahnede ise izleyenler adeta ekrana kilitlendiler.

Kategori
hayatsarkisi

Hayat Şarkısı 9. bölüm fragmanı

Hayat Şarkısı 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı yeni bölümde Hülya, ablası Melek’ten “Neden sakladın çocuğu benden?” diyerek hesap soruyor.

 

Kategori
Karagül 109. bölüm fragmanı

Karagül 109. bölüm fragmanı

Karagül 109. bölüm fragmanı yayınlandı. Karagül yeni bölümde Melek’in acısıyla yanıp kavrulan Kadriye Ana konağı ataşe veriyor.

Kategori
karagul

Karagül 108. bölüm fragmanı

Karagül 108. bölüm fragmanı yayınlandı. Karagül yeni bölüme Melek’in intihar sahnesi damga vuracak. Karagül 108. bölümü ile 12 Şubat Cuma günü Fox TV ekranlarında.

Kategori
o-ses-turkıye

O Ses Türkiye’de yeni bir aşk mı doğuyor?

O Ses Türkiye’nin 17 Ocak Pazar günü yayınlanan bölümünde Melek ve Emre düellolarından sonra samimi arkadaşlıklarını sergileyince jürinin ilgisini çekti. Jürinin onlar hakkında yaptığı yorumlar herkesi kahkahaya boğdu. İşte o anlar…

Kategori
melek

Victoria’s Secret melekleri ‘en seksi’leri seçti

Dünyaca ünlü iç çamaşırı firması Victoria’s Secret, birbirinden seksi ve ünlü modellerle çalışıyor… Öyle ki günümüzde Victoria’s Secret modellerinden biri olmak, en iyi kariyer merdivenlerini hızla tırmanmak demek… Ünlü marka #whatissexy hashtag ile Hollywood ünlüleri arasında ‘en seksi’leri seçti…  Listede en seksi kırmızı halı kıyafetinden, en seksi gülüşe,  hatta en seksi bikini fiziğine kadar birçok dalda birçok yıldız aday!