makarna – Sözcü TV

makarna

Kategori
tarantino800

Yemeği kült yönetmen Tarantino yaparsa ne olur?

Aksiyon filmlerinin kült yönetmeni olan Quentin Tarantino’nun kendine has olan sinema yorumu hakkında yemek içeriği üreten dijital medya portalı, parodi videosu oluşturdu. “Tarantino, makarna ve köfte yaparsa ne olur?” başlığıyla yayınlanan videoda yönetmenin filmlerdeki müzik kullanımından sahne geçişlerine kadar her şey uyum içerisinde gösteriliyor.

Kategori
peynir

Makarnayı bir de böyle deneyin

Sosyal medya son derece renkli ve etkileyici videoların ve fotoğrafların paylaşıldığı bir mecra. Durum böyle olunca da son derece dikkat çekici işler ortaya çıkabiliyor. İşte sosyal medyadan yapılan renkli paylaşımlar. Yemeklerin vazgeçilmez seçeneklerinden makarnaya farklı bir bakış açısı.

Kategori
Uykuda makarna yiyen sevimli bebek

Uykuda makarna yiyen sevimli bebek

Uykusunda spagettiyi yemeye çalışırken bir yandan da uykuyla mücadele eden sevimli bebek  hızını alamayıp kardeşinin kolunu ısırıyor. İşte o komik anlar..

Kategori
fdgfgjhggh

Canan Karatay spikeri fırçaladı: Oh olsun sana!

Habertürk TV’ de Öteki Gündem programına konuk olan Prof. Dr. Canan Karatay, sunucu Cansu Canan Özgen’in rahatsızlığıyla ilgili yakınmasına ‘Oh olsun sana!’ diyerek tepki verdi. Karatay’ın tepkisi karşısında şoke olan güzel spiker ‘Hocam öyle demeyin’ dese de Karatay’ın sözlerinden kurtulamadı.