kostüm – Sözcü TV

kostüm

Kategori
kopek880

Peluş ayı kostümü giyen köpek

Peluş ayı kostümü giyen köpeğe ait görüntüler sosyal medyada gündeme geldi. Sosyal medya kanalı UNILAD üzerinden aktarılan görüntüler kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori
joker880

Yeni doğan bebeğe Joker sürprizi

ABD, Tennessee’de bulunan Nashville’de gerçekleşen olay sosyal medyanın gündemine geldi. Cadılar Bayramı sırasında doğum yapan bir çiftin ısrarı üzerine kostümünü değiştirmeyen doktor yeni doğan bebeği Joker kostümüyle karşıladı. Paul Locus isimli doğum uzmanı doktorun görüntüleri sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori
isik880

En farklı cadılar bayramı kostümü

Cadılar Bayramı’nda çocuklarına led ışık giydiren ebevynlerin çektiği görüntüler sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi. Sosyal medyada en farklı kostüm olarak lanse edilen görüntüler kısa sürede birçok kişi tarafından izlendi.

Kategori
maske880

Cadılar Bayramı kostümlerine dijital dokunuş

‘Morph Costumes’ platformu Cadılar Bayramı kostümlerine farklı bir soluk getirdi. Telefona yüklenen bir uygulama ile sunulan göz animasyonları maskelerin içine sokularak korkutucu bir görünüm elde edildi.

Kategori
it889

Kabuslara neden olan karakterler bir araya geldi

Son dönemlere ait olan “IT”, “Conjuring” gibi korku filmlerinden karakterlerin kostümüne bürünen maskotlar bir festival sırasında aynı anda görüntülendi.

Kategori
kostum880

Küçük çocuk ile aslanın ‘kostüm’ samimiyeti

Ebeveynlerinin aslan kostümü giydirdiği çocuk hayvanat bahçesinde karşılaştığı aslanla kısa zamanda samimi bir dostluk kurdu. Hayvanat bahçesinde cam bir kafesin içinde yer alan aslan, kostüm giymiş çocuğu hemcinsi sandı.