kedi – Sözcü TV

kedi

Kategori
lastik

Lastik ayakkabısı ile kediye su taşıdı

Trabzon’da bir hayvansever kadın, susayan kediye ayağındaki lastik ayakkabı ile havuzdan su taşıdı. O anlar sosyal medyada ilgi gördü.

Kategori
kedi

Anne kedinin hali yürek burktu

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde bir sokak kedisi, otomobil çarpması sonucu ölen yavrusunun başından saatlerce ayrılmadı. Bu durum görenlerin yüreklerini burktu.

Kategori
kedik

Dünyanın en şapşal kedisi olabilir

Sahibinin izinden giderken çekilen görüntüleri internette viral haline gelen bu kedi, dünyanın en şapşal kedisi olabilir. Hareketlerini izleyin ve kararı siz verin.

Kategori
kedi880

İran’daki kedilerin ‘Macit’ tepkisi

Sputnik’ten aktarılan haberde İran’daki kedilere ‘Macit’ diye seslenen kişilerin yaptığı görüntülü çalışma yer alıyor. Video içerisindeki kedilerin hepsi farklı isimlere tepki vermezken; ‘Macit’ ismiyle seslenilen kedilerin tümü dönüp seslenen kişiye bakıyor.

Kategori
korsankedi880

Kedilerine korsan kostümü giydirdiler

90’ların efsanevi bilgisayar oyunlarından olan “Captain Claw” hayranı kişiler kedilerini oyundaki başkaraktere benzetebilmek için korsan kostümüyle görüntüledi. Video sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori
hediye

Yaşlı kadına alınan ‘eşsiz’ hediye

Yaşlı kadına verilen hediye paketinden çıkan siyah kedinin görüntüleri yaşlı kadının gözlerinin dolmasına neden oldu. Görüntüler sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori
yeni_manset

Kör kedi dostunun ayak sesleriyle yön buldu

Doğuştan kör olan kedi, dostunu zemin üzerinde çıkardığı ayak sesleri vasıtasıyla takip etti. Sosyal medyada yer alan bir kullanıcının paylaştığı çekim, dünya çapında viral hâle geldi.

Kategori
kedked

Şarkıcı kediler

Yavru kedilerin kaydedilen sesleri ile yapılan eğlenceli şarkı sizi gülümsetecek :) Stüdyoda kaydedilen yavru kedi sesleri daha sonra notasal olarak birleştirildi ve ortaya bu şarkı çıktı.

Kategori
kedis

Ön patileri olmayan kedi görenleri kendine hayran bırakıyor!

Ön patileri olmayan Able kedi görenleri kendine hayran bırakıyor. Patileri olmamasına rağmen diğer kedilerden bir farkı olmayan Able herkes tarafından seviliyor.

Kategori
basliksiz-12

Uykusunu bitirmek istemeyen kedi

Hepimizin artık rutin haline gelmiş olan sabah uykusunu az da olsa uzatma davranışı sadece biz insanlara ait bir özellik değil. İzliyoruz

Kategori
sequence-01-00_00_03_03-still001

Su parkında öyle bir atlayış gerçekleştirdi ki..

Su parkında enteresan bir atlayış gerçekleştiren kişi, sonunda gösterisini de yapmayı ihmal etmedi. Bu atlayışı çekime alan kişiye teşekkür borçluyuz!

Kategori
adsiz

Kedi uzanabildiği bifteği geri vermezmiş!

Sahibinin verdiği bifteği, ısrarlara rağmen geri vermeyen kedi ortaya bu eğlenceli görüntüyü çıkardı. Yapılan çekim, kedilerin inatçı olduğuna dair inanışa bir kanıt daha sunuyor.

Kategori
cover

Pitbull’un minik kediyle olan dostluğu

Son zamanlarda beslenmesinin bile yasaklanması gündemde olan Pitbull cinsi köpeklerden bir tanesi, aslında hepsinin aynı olmadığını gösterdi. Sokaktan kurtarılan bu avuç kadar kediyle en iyi dost olan köpek onu hiç yalnız bırakmıyor…

Kategori
cover

Çok sevdiği kedisi ölmüştü…

Bir gün önce çok sevdiği kedisini kaybeden öğretmenlerini mutlu etmek isteyen öğrencilerin aklına çok güzel bir fikir geldi. Önce ona bir demek çiçek veren öğrenciler, sonrasında öğretmenlerini 2 tane birbirinden tatlı kediyle sevindirdi…

Kategori
cover

Süt içerken ne kadar da tatlı

Sahibinin bacağında sırt üstü yatıp tatlı tatlı sütünü içen yavru kedi sosyal medyayı salladı. Geriye sadece bir soru kalıyor: Kediler neden bu kadar şeker?

Kategori
cover

Gözleri yok ama…

Görme engelli olmasına rağmen hayata tutunan bu kedi, sahibi oynamayı da gayet iyi yapıyor. Gözleri yerine kulakları ve diğer hislerini kullanan kedicik, eğlenirken sahibini de eğlendiriyor…

Kategori
cover

Tek görevi tatlı olmak

Bu minik kedinin dünyadaki tek görevi tatlı olmak ve bebekler gibi sahibiyle oyun oynamak. bu kedinin tatlılığı bütün sosyal medyayı salladı.

Kategori
cover

Kedi olimpiyatlarına erkenden hazırlanan yavru

Olimpiyat sporcularının yenilmez olmak için çok genç yaşlarda eğitim almaya başladığını herkes bilir. Peki bu durum kedi olimpiyatlarında da aynı mı?

Kategori
ccccc

Çamaşır makinesinin bitmesini bekleyen tatlı kedi

Kediler ev işlerinde yardımcı olmayı çok severler. Sahipleri ne yaparsa onlar da peşlerindedir. Bu tatlı kedicik de çamaşır makinesi ne zaman bitecek diye heyecanla bekliyor…

Kategori
cover

Minik kedicik bakıcısıyla oynuyor

Bakıcısını çok seven Jaguar, ona sevgisini göstermek için her şeyi yapmaya çalışıyor. Cüssesinin farkında olmayan minik kedi(!) bakıcısına küçük ısırıklar hediye ediyor. Görüntüler, ne kadar vahşi de olsa hayvanların onlara iyi davrananları sevdiğini gösteriyor.

Kategori
dddd

Bir kutu mutluluk ister misiniz?

Minicik kediler o kadar tatlı ki izlemek bile büyük keyif veriyor. Bir de bir sürü minik kediyi bir kutu içinde gerçekten bulduğunuzu düşünün.