iz – Sözcü TV

iz

Kategori
basliksiz-1

Uçan dev Rusya semalarında

Rusya hava sahasında hareket halinde olan Boeing 787 uçağı başka bir hava aracından görüntülendi. Gün doğumu sırasında uçuş halinde olan “titan” lakaplı uçağın motorundan çıkan yoğunlaşma izleri ortaya hoş bir görüntü çıkardı.

Kategori
deniz

Deniz Seki’nin ‘Hayat İmdat’ şarkısına klip çekildi

Deniz Seki’nin ‘İz’ adını verdiği projesinde yer alan ‘Hayat İmdat’ şarkısına klip çekildi. Ekip ve oyuncuların hiç bir ücret almadan gönüllü çalıştığı klip Türk Müzik Endüstrisinin lider müzik yayın kuruluşu Kral Pop TV tarafından Deniz Seki’ye hediye olarak gerçekleştirildi.

Kategori
thy-patlama-sonrası

Havalimanında patlamanın izleri

Atatürk Havalimanı’ndaki  terör saldırısının izleri gün ağarınca ortaya çıktı. 3 canlı bomba tarafından gerçekleştirilen 36 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan terör saldırısının ardından Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş ve Geliş katında büyük hasar meydana geldi. Bir canlı bombanın yerde kendini patlatmasının ardından yerde çukur oluşurken, camlarda ise mermi izleri görülüyor. Havalimanındaki saldırı sonrası hasar gören camlar ve yerler, görevliler tarafından temizlenirken, güvenlik güçleri ise havalimanı içi ve çevresinde geniş güvenlik önlemleri aldı.

Meme büyütmede iz kalır mı?

Meme büyütme estetiğinde ameliyatın mantığı küçük bir keseden bir cep oluşturup silikonu o cebin içine yerleştirmek. Burada önemli olan keseyi nereye koyacağımız. Keseyi yerleştirmek için 3 tane kesi yeri kullanıyoruz. Bu kesiler ilk 2 ay iyileşme döneminde pembe olarak görünüyor. Daha sonra 6 ay-1 sene geçtikten sonra cilt kendi rengine dönüyor ve belli belirsiz bir hal alıyor. Op.Dr.Gökhan Haytoğlu anlatıyor.