hizmet – Sözcü TV

hizmet

Kategori
kulaklik800

Google tanıttığı kulaklık ile dil sınırlarını zorladı

Google yeni çıkardığı telefonlarla uyumlu olan Pixel Buds’ı tanıttı. Google Translate uygulamasına erişim sağlamasıyla gerçek zamanlı olarak çevirileri sesli olarak kullanıcılara ileten ürün; 40 farklı dilde çeviri desteği sunuyor.

Kategori
umut-ipek-tepki

O vatandaştan yeni tepki: “Vergilerimiz nereye gidiyor?”

“AKP’nin hizmet olarak gösterdikleri hizmet değil” temalı bir video çeken ve viral olan Umut İpek’ten yeni video: Vergilerimiz nereye gidiyor?

Kategori
hizmet

Sosyal medyanın konuştuğu ‘otoyol’ tepkisi

Videodaki vatandaş AKP’nin yaptıklarının “hizmet” olmadığını belirtirken, insanların para verip kullandığı şeylerin “hizmet” olarak yansıtılamayacağını belirtiyor.

Kategori
ercan-ok

Evde Hemodiyaliz dönemi başladı

Prof. Dr. Ercan Ok ‘Evde Hemodiyaliz’ dönemini anlattı. Böbrek naklinden sonra normal böbrek fonksiyonuna en yakın tedavi türü olan ‘Evde Hemodiyaliz’ hastaların, diyaliz işlemini ev ortamında daha uzun süreli yapma imkanı bulduğunu dile getirdi. Türkiye’de halen yaklaşık 200 kişi tarafından uygulanan ve Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından diyaliz hastalarına ücretsiz bir hizmet olarak sunulup, hastaların yaşam kalitesinin arttığını belirtti.

Kategori
Devlet-desteği-ile-selfie

Devlet desteği ile selfie

Selfie çubuklarını seviyor musunuz? Avustralya’ya gidecek olursanız onları evde bırakabilirsiniz. Zira ülke artık turistlere yüzlerce metre uzaktan selfie çekme imkanı tanıyor.