Hamburg – Sözcü TV

Hamburg

Kategori
23

En büyük model havalimanı

Almanya’nın Hamburg şehrinde yer alan ve en büyük maket parkı “Miniatur Wunderland” ın içerisinde yer alan havalimanı ayrıntılarıyla görüntülendi. Model uçakların iniş kalkış yaptığı havalimanı hakkındaki görüntüler sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori
wunderland880

En büyük minyatür kente sanal gezinti artık mümkün!

Almanya, Hamburg’da bulunan ve dünyanın en büyük minyatür kenti olan “Miniatur Wunderland” sergisi artık sanal olarak da gezilebilecek. Google’ın model şehire koyduğu araçla elde ettiği sokak görünümleri; insanlara internet üzerinden minyatür şehri görme fırsatı tanıyacak.

Kategori
Facebook'un Hamburg'daki merkezine saldırı

Facebook’un Hamburg’daki merkezine saldırı

Almanya’nın Hamburg kentinde, Facebook merkezine saldırı düzenlendi. Saldırının Mark Zuckerberg’in Müslümanlarla ilgili açıklamalarıyla ilgisi olabileceği düşünülüyor.

Kategori
Hambur

Hamburg’da patlama: 21 yaralı

Almanya’nın Hamburg kentinde bu sabah meydana gelen patlamada bazıları ağır olmak üzere 21 kişi yaralandı. Eski bir savaş sığınağı binasındaki marangoz atölyesinde çıkan yangında, patlama meydana geldi.

Kategori
dgghgf

İmamlar papazları yine yendi

Almanya’nın Hamburg kenti yakınlarındaki Elmshorn kasabasında imamlarla papazlar arasında düzenlenen Abraham Kupası’nı imamlar kazandı.

Kategori
Martins-Indi-Nwankwo

Rakibinin kafasına bastı!

Portekiz’de Porto ile Gil Vicente’yi karşı karşıya getiren maçta Martins Indi Nwankwo ile girdiği ikili mücadelede yerde kalan rakibinin kafasına bastı.
Kategori
antalya-su-baskını

Santral kapağı açılınca yolları su bastı

Antalya’da elektrik kesintisi yüzünden hafızası sıfırlanan elektrik santralinde kapaklar açılınca yollar su altında kaldı.