günü – Sözcü TV

günü

Kategori
pasta880

Doğum günü pastasını kesmek için ‘bomba’ çözüm

Sosyal medya platformu “Useless Duck Company” şirketinin yayınladığı video doğum günü pastalarını eşit ve düzgün kesemeyenlere komik bir alternatif sunuyor.

 

Habere ulaşmak için tıklayın!

Kategori
basliksiz-1

Onun doğum günü hiç bitmiyor

Her gün doğum günü kutlarsanız ne olur? Erkek arkadaşı tarafından her dışarıya çıktıklarında doğum günü kutlanan kız buna yanıt veriyor.

Kategori
puttin-kurtarildi-kurtarildi

Görevde bulunan asker babasına en büyük hediyeyi verdi

Babalar Günü için askeri görevinden izin alarak babasını ziyaret eden ve onu dünyanın en mutlu kişisi yapan oğlun sürpriz görüntülerini izliyoruz.

Kategori
victoria

Yürek hoplatan iç çamaşırı reklamı

Sevdiği insana hediye seçiminde zorlanan kişiler için firmalar şimdiden reklamlarını devreye soktu. Her yıl 14 Şubat’ta kutlanan Sevgililer Günü, dünya çapında bir kutlama olduğundan çok daha büyük ses getiriyor. Pek çok yerde çiftler için bu güne özel organizasyonlar yapılırken, firmalar da hediyelik eşya satışının patladığı böylesine özel bir günde öne çıkabilmek adına reklamlar yapıyor. Bir iç çamaşırı firması da 14 Şubat için satışa çıkardığı özel koleksiyonunu sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile tanıttı. 14 Şubat’a iki haftadan fazla bir zaman olmasına rağmen videosunu yayınlayan firma şimdiden potansiyel müşterileri için tanıtımda bulunmuş.