grup – Sözcü TV

grup

bebek880

‘Yeni doğmuş bebek’ fotoğrafçılığı tartışma başlattı

Sosyal medya platformlarında yer alan bir video; yeni doğmuş bebeklere dair yapılan kompozisyonal fotoğrafçılığı gösteriyor. Görüntüler sosyal medyada bulunan kişileri iki gruba ayırdı. Bir taraf yapılan fotoğrafçılık işlemini sanatsal bulduğunu söylerken; diğer taraf uygulanan konsept yöntemin bebekleri rahatsız ettiği görüşünde birleşti.

Kategori
bahceli

Devlet Bahçeli: Hepsini şaşkına çevireceğiz

Bahçeli: Henüz ortada fol yok yumurta yokken MHP’yi siyasi ve sinsi polemiklerin içine çekip itibarsızlaştırmaya çalışanları da emin olunuz ki not edip çok yakında mahçup edeceğiz ve hepsini birden şaşkına çevireceğiz.

Kategori
RAP

Kosova’da ünlü rap şarkıcıları çatıştı

Kosova’nın iki ünlü rap şarkıcısı arasında çıkan kavgada silahlar konuştu. Silahlı çatışma sonucu 1 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi ise yaralandı. Başkent Priştine’nin kent merkezinde bulunan bir otelin kafesinde, Kosova’nın ünlü iki rap şarkıcısı Noizyi ve Skivi arasında başlayan sözlü atışma daha sonra kavgaya dönüştü. Olayın büyümesiyle iki grup arasında silahlı çatışma başladı.Görgü tanıkları, Noizy olarak bilinen rap şarkıcısının otelin kafesinde oturduğunu, daha sonra aynı kafeye Skivi olarak bilinen diğer rap şarkıcısının geldiğini aktardı. İkili arasında başlayan sözlü atışmaların ardından küfürler havada uçuşmaya başladı. Görgü tanıkları, Skivi’nin telefonla bir grup arkadaşını aradığını ve grubun kafeye gelmesiyle tartışmanın silahlı çatışmaya dönüştüğünü belirttiler.

Kategori
binali-yıldırım

Yıldırım: Genel Başkanım Erdoğan’a saygılar

AKP Genel Başkanı Binali Yıldırım partisinin ilk grup toplantısına katıldı. Kürsüye çıkan Yıldırım, “AKP’nin kurucusu Genel Başkanımız, Liderimiz, Türkiye’nin ilk seçilmiş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a buradan sevgi ve saygılarımızı iletiyoruz” dedi.

Kategori
bınalı-yıldırım-karsılanma

Binali Yıldırım grup toplantısında böyle karşılandı

AKP Genel Başkanı Binali Yıldırım partisinin ilk grup toplantısına katıldı. Konuşmasını yapmak üzere kürsüye çıkarken partililerin sevgi gösterileri dikkat çekti.

Kategori
mecıdıyekoy

Mecidiyeköy’de müdahale

Taksim’e 1 Mayıs için gitmeye çalışan gruba Mecidiyeköy’de polis engel oldu. Grubun dağılmaması üzerine polis müdahale etti. Ara sokaklara kaçak eylemcilerle polis arasında kovalamaca yaşandı. Bölgedeki gerginlik devam ediyor.

Kategori
İlk-sığınmacı-grubu-Türkiye’ye-geldi

İlk mülteci gemisi İzmir Dikili Limanına yanaştı

Avrupa Birliği ile Türkiye anlaşması çerçevesinde Yunanistan’dan Türkiye’ye geri gönderilecek ilk mülteci kafilesi, sabah saatlerinde Midilli Limanı’ndan denize açıldı. Yaklaşık son bir yıldır ölümleri pahasına Ege’ye botlarla açılan mültecilerin geri dönüşleri ise feribotlarla ve geniş güvenlik önlemleri altında yapılıyor. İlk mülteci kafilesi, saat 09:30 sıralarında ‘Nazlı Jale’ isimli gemi ile İzmir’in Dikili ilçesine geldi. Diğer yandan Dikili’den Yunanistan’a kaçan 55 mülteci yakalandı.

Haber: Gökmen ULU / Kamera: Kerim UĞUR

Kategori
ahmet

Davutoğlu: “Terör saldırılarını lanetliyorum”

AKP grup toplantısında konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu: “Yıkılmadık, ayaktayız, yıkılmayacağız. Korkmadık, korkmayacağız. Yılmadık yılmayacağız. Allah milletimizi, devletimiz kadim eylesin. Allah devletimize zeval vermesin. Hangi köşelerden saldırırlarsa saldırsınlar dimdik ayakta olacağız” dedi.

Kategori
şınav-ısparta

Araçlar kırmızı ışıkta beklerken böyle şınav çektiler

Isparta’da kent merkezindeki araçlar için kırmızı ışık yanan kavşakta yaya geçidinin üzerinde şınav çeken bir grubun görüntüsü sosyal paylaşım sitelerinde ilgi çekti. O anlar cep telefonu kamerasına böyle yanısıdı.

Kategori
Cerattepe'de polisten biber gazlı müdahale

Cerattepe’de polisten biber gazlı müdahale

Cerattepe’ye çıkmak isteyen çoğunluğunu kadınların oluşturduğu yaklaşık 2 bin kişilik gruba polis çok sert müdahale etti.Sözcü Tv kameralarına böyle yansıdı.

 

Haber: Gökmen ULU / Kamera : Kerim UĞUR

Kategori
6

Motosikletli grup terörü lanetledi

Samsun Motosiklet Grubu tarafından gerçekleştirilen ‘Teröre lanet, şehitlere saygı’ kortejine yaklaşık 300 kişi 150 motosiklet ve 10 otomobille katıldı.

Kategori
d23

Deniz Baykal’dan MHP ile ilgili bomba açıklama

CNN TÜRK’te Tarafsız Bölge’de gazetecilerin sorularını yanıtlayan CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Meclis Başkanlığı seçimleriyle ilgili çok çarpıcı bir bilgiyi paylaştı. Baykal, “Gece bizim bir grup başkanvekilimiz, MHP’nin resmi bir yetkilisiyle buluştu. Ve o ona, ‘Bir sıkıntı yok, kutlarız. Baykal seçilebilir. Çünkü biz serbest bırakacağız grubu dediğini; o görüşmeden kısa bir süre sonra Grup Başkanvekili benim evime gelerek bunu bana söyledi. Sabah ise bu tabloyla karşılaştık” dedi. Baykal, o görüşmeleri gerçekleştiren kişilerin adını da açıkladı.

Kategori
Doğu-Türkistan

Çinli sanıp Korelilere böyle saldırdılar

Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığı tarafından Doğu Türkistan’daki Müslümanlara destek olmak için yürüyüş gerçekleştirdi. Beyazıt Meydanı’nda başlayan yürüyüş Sultanahmet Meydanı’nda son buldu. Burada basın açıklaması yapıldığı sırada ayrılan bir grup Topkapı Sarayı’na doğru koştu. İddiaya göre gruptakiler, Çinli zannettikleri Koreli turist grubuna saldırdı.

Kategori
bahceli

Bahçeli: “Adayımız kalmazsa 80 tane geçersiz oy çıkar”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Meclis’te düzenlediği grup toplantısı çıkışında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Meclis Başkanının salt çoğunlukla seçilememesi halinde, gerçekleştirilecek 4’üncü turda MHP’nin adayı olmadığı takdirde, parti adına 80 geçersiz oy kullanılacağını açıklayan Bahçeli; “4’üncü turda kendi adayımıza oylarımızı kullanacağız. 80 milletvekili de orada olacak. Diyeceksiniz ki iki adayın dışında oy pusulasında isim yok. O zaman ne yapacaksınız 80 tane geçersiz oy çıkacak demektir” dedi.

Kategori
taks

İstiklal Caddesi’nde toplanan grup dağıldı

Gezi Parkı olaylarının 2. yılında bazı gruplar İstiklal Caddesi’nde toplanarak ellerindeki karanfil, pankart ve dövizlerle Gezi Parkı’na doğru yürüyüşe geçti. Çevik kuvvet ve TOMA’lar Fransız Konsolosluğu önünde kalabalığın önünü kesti; geçişlere izin vermedi. Bunun üzerine kalabalıktan bazıları sloganlar eşliğinde oturma eylemine başladı. Kalabalık saat 14.00 sıralarında eyleme son verdi; İstiklal Caddesi ara sokaklarına dağıldı.

Kategori
fdfghhhfg

İşte ‘Siri’ye hayat veren Türk kadın

Türkiye’den en çok konuşulan kadın, Siri. Siri’nin kim olduğu çok merak ediliyordu. Siri’ye ses verenin kim olduğu ortaya çıktı. Radyocu ve ses uzmanı Yelda Uğurlu, Siri’ye tam üç sene önce hayat vermiş.