gopro – Sözcü TV

gopro

Kategori
goprok

Onlar daha iyisini yapana kadar en iyisi bu!

GoPro ile çekilen bu görüntüler 2017 yılının en iyi GoPro çekimleri olarak belirlendi. Doğa ve insanın birlikteliğini muazzam bir şekilde vurgulayan çekimler birçok açıdan ilham veriyor.

Kategori
k67k8

Polisleri dinlemeyerek paraşütle köprüden atladı

Çin’de gerçekleşen olayda, köprü üzerindeki bir kadını engellemeye çalışan polisler pekte başarılı olabilmiş gibi gözükmüyor. Kafasında GoPro ile köprüden atlamaya çalışan kadın polisin tüm engellerine rağmen amacına ulaşıyor.

Kategori
GoPro'nun yakaladığı inanılmaz görüntü!

GoPro’nun yakaladığı inanılmaz görüntü!

Çek Cumhuriyeti’ndeki yarışta 200 km hızla giden yarışçı kontrolünü kaybedince takla atmaya başladı.Kaza yapan yarış aracına bağlı gopro, araçtan fırlarken, kaza anını da saniye saniye kaydetti.

Kategori
GoPro

GoPro’dan 2015’e muhteşem veda

Aksiyon ve macera tutkunlarının vazgeçilmez yol arkadaşı GoPro 2015 yılına bu görüntülerle veda etti. Dünyanın dört bir yanından toplanan çok özel görüntülerden derlenen videoyla 2015’in macera dolu anlarına hızlı bir bakış atma fırsatı yakaladık.

Kategori
yılann

GoPro’nun yılanlarla imtihanı

Aksiyon ve macera tutkunlarının vazgeçilmez yol arkadaşı GoPro’nun başına gelenlere her gün bir yenisi daha ekleniyor. Bu macerasında kendini zehirli yılanların arasında bulan GoPro’nun şansı pek yaver gitmiyor.

Kategori
öğrenciler

Dünya GoPro ile 31 km yükseklikten görüntülendi

ABD’nin Arizona eyaletinde Büyük Kanyon’dan atmosfer kıyısına gönderilen GoPro kamera harita hatası sonrası kayboldu. Projeyi yürüten ekip üyeleri 2 yıl sonra sürpriz bir haberle karşılaştı, kameraları hedefledikleri konumdan tam 80 kilometre uzakta yürüyüş yapan biri tarafından bulunmuştu. Kamera sahiplerine ulaştırdıklarından sonra görüntüler YouTube üzerinden yayınlandı ve kilometrelerce görünen eşsiz bir manzara izleyicilerin beğenisine sunuldu

 

 

Kategori
kamera

GoPro’nun boz ayı ile imtihanı

Brad Josephs, doğa çekimleri için gittiği Alaska’da sahile yerleştirdiği kamera bir boz ayının dikkatini çekinçe ilginç bir tecrübe yaşadı. Boz ayı temkinle yaklaştığı kameraya pençesiyle vuruyor. Ayının dev pençelerine rağmen kameranın çalışmaya devam etmesi ise dikkat çekiyor.