giysi – Sözcü TV

giysi

Kategori
petit880

Çocuğun büyümesine uyum sağlayacak giysi geliştirildi

Daha fazla alışveriş yapmak yerine sürdürülebilir giyim tercihlerine yönelik ürün sağlama yelpazesi genişliyor. Petit Pli ismi verilen giysi 4 aylıktan 36 aylığa kadar çocukla birlikte büyüyecek ve onun bedenini kavrayacak. Yağmur, rüzgar, fırtına gibi doğa olaylarına karşı koruma sağlayan Petit Pli’nin geliştiricisi olan ‘Royal College of Art’ mezunu Ryan Mario Yasin, ürünün tam 7 beden kapsadığını ve bu yüzden çocuğa yönelik giysi masraflarını azaltacağını belirtti.

Kategori
pillow880

Hem yağmurdan koruyacak hem de uyumayı kolaylaştıracak

Özellikle yağmurlu havalarda giyilen kapşonlu kıyafetlere yeni bir alternatif getirildi. Geliştirilen ürünün içerisinde bulunan hava boşlukları sayesinde şişebilmesi; giyen kişilerin istedikleri yerde boyunlarını acıtmadan uyuyabilmelerini kolaylaştıracak.

Kategori
2 saniyede tişört nasıl katlanır?

2 saniyede tişört nasıl katlanır?

 Giysinin belli iki noktasından tutulduktan sonra iki hamlede katlanması izleyenleri hayrette bırakıyor.Bakın 2 saniyede tişört nasıl katlanır?

Kategori
Giydiğiniz yün kazak için dayak yeseydiniz nasıl olurdu?

Giydiğiniz yün kazak için dayak yeseydiniz nasıl olurdu?

Hayvanlara etik muamele için mücadele eden hayvan hakları organizasyonu PETA tarafından hazırlanan videoda, çarpıcı bir şekilde kötü muamele görerek yünleri çıkarılan hayvanların yerine bir kadın konuldu. Koyunların tekmelenip dövülerek üzerlerindeki yünlerin alınmasındansa vegan giyinmeyi tavsiye eden örgütün ders niteliğindeki reklam videosunu izliyoruz.