Fragmanı – Sözcü TV

Fragmanı

Kategori
kara-sevda-kemal

Kara Sevda 52. bölüm fragmanı

Star TV’nin sevilen dizisi ‘Kara Sevda’ yeni bölümüyle 18 Ocak çarşamba akşamı 20:00’da. Heyecan dolu yeni bölümünde bakın neler oluyor?

Kategori
hayat-sevince-guzel

Hayat Sevince Güzel 6. bölüm fragmanı

Hayat Sevince Güzel 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Hayat Sevince Güzel yeni bölümde Barış, Zarife’den af dilerken Zarife ise Barış’ı Zeynep’le görünce kıskanıyor.

Kategori
Survivor 2016 101. bölüm fragmanı

Survivor 2016 101. bölüm fragmanı

Survivor 2016’nın 101. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 2016 yeni bölümde dokunulmalık oyunu esnasında Semih çok kötü bir kaza geçiriyor ve parmağı kırılıyor.

Kategori
eskiyadunyaya

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 34. Bölüm Fragmanı

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesinin anlatıldığı dizinin son bölümde meydana gelen trafik kazası ve sonrasında ailenin yaşadığı şok gözler önüne seriliyor.

 

Kategori
ciftesaadet

Çifte Saadet 8. Bölüm Fragmanı

Metin’in kalp krizi geçirdiğini zanneden Hülya ve Perihan, kavga etmeyi keser ve Metin’in bir dediğini iki etmemeye başlar. Uzun zamandır Hülya ve Perihan arasında derbeder olan Metin, ilk defa bu kadar mutlu ve huzurludur. Ne yazık ki hastaneye kaldırıldığında kalp krizi değil de sadece basit bir panik atak krizi geçirdiğini öğrenir.

Kategori
bir garip aşk

Bir Garip Aşk 99. Bölüm Fragmanı

24 Mart 2016 Perşembe tarihli Bir garip Aşk 99. bölümde Kendisine oynanan oyunun farkında olan Arnav, Sheental’i yalancılıkla suçlayacak ki bu tepki Sheental’i evden uzaklaşmaya itecek.

Kategori
bgaasd

Bir Garip Aşk 97. bölüm fragmanı

22 Mart 2016 Salı tarihli Bir Garip Aşk 97. bölümde Sheental’in Aarav’ın Arnav’ın oğlu olduğuna dair yalan söylediği her şeyin düzmece olduğu ortaya çıkacak!

Kategori
kask

Kiralık Aşk 39. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 39. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Fikret Galo, Defne’nin Ömer’in kız arkadaşı olduğunu öğreniyor ve şoka giriyor.

Kategori
survivorda

Survivor 2016 29. bölüm fragmanı

Survivor 29. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 2016 yeni bölümde ünlüler ve gönüllüler yine muhteşem bir ödül oyunu bekliyor.

Kategori
yeşildeniz

Yeşil Deniz 65. bölüm fragmanı

Süleman, Neşe’nin nişanlanmasına engel olabilecek mi? Pazartesi akşamlarınızın vazgeçilmezi Yeşil Deniz, bu hafta da hayatın içinden halleriyle Anadolu’nun hikayesini anlatmaya devam ediyor.

Kategori
asla vazgeçmem

Asla Vazgeçmem 43. bölüm fragmanı

Asla Vazgeçmem 43. bölüm fragmanı yayınlandı. Asla Vazgeçmem yeni bölümde Nur ve Yiğit tam barıştı derken İclal yine son bombasını patlatıyor.

Kategori
bgas

Bir Garip Aşk 95. bölüm fragmanı

18 Mart 2016 Cuma tarihli Biar Garip Aşk 95. bölümde Khushi, Arnav ile Aarav’ın benzirlilkerine oldukça şaşıracak. Tabii bu nedenle Aarav’ın, Arnav’ın çocuğu olduğundan şüphelenecek.

Kategori
kısmetsed

Kısmetse Olur 125. bölüm fragmanı

17 Mart 2016 Perşembe tarihli Kısmetse Olur programında Melis, evdeki gerilimi tırmandıracak ve yeni gelin adayıCansu ile arasında sert bir tartışma çıkacak!

Kategori
aşk yenidenn

Aşk Yeniden 47. bölüm fragmanı

Aşk Yeniden 47. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Yeniden yeni bölümde izleyenleri yine kahkaha dolu anlar bekliyor. Fatih’in bu seferki planı çok güldürecek!

Kategori
aileişi

Aile İşi 5. bölüm fragmanı

Aile İşi 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Aile İşi’nin yeni bölümde Hakan abayı yaktığı Müjde’den hiç beklemediği bir tepki alıyor.

Kategori
ghsd

Gecenin Kraliçesi 10. bölüm fragmanı

15 Mart tarihli Gecenin Kraliçesi 10. bölümde Kartal ile Selin, kaderin oyunu ile yine ayrılacak! Kartal’ın mahkemey çıkacağı bu yeni bölümde Kartal, mahkemeden ummadığı bir sonuç alacak…

Kategori
kırgınçiçek

Kırgın Çiçekler 38. bölüm fragmanı

21 Mart Pazartesi akşamı ekrana gelecek Kırgın Çiçekler 38. bölümde Defne yetimhaneye düşecek! Ayrıca dizinin yeni bölümünde Serkan ve Eylül arasındak kopuş daha da belirgin olacak.

Kategori
survivorda

Survivor 2016 24. bölüm fragmanı

Survivor 2016 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 2016 yeni bölümde ünlüler adasında Atakan ile Yılmaz Morgül arasında rekabet büyüyor.

Kategori
bga

Bir Garip Aşk 92. bölüm fragmanı

15 Mart 2016 Salı tarihli Bir Garip Aşk 92. bölümde Khushiş, Aarav’ın babasının kim olduğunu araştıracak ve bunun için dizinin yeni bölümde Aarav’ın okuluna gidecek.

Kategori
bga22

Bir Garip Aşk 91. bölüm fragmanı

14 Mart 2016 Pazartesi tarihli Bir Garip Aşk 91. bölümde doğumgünün unutulduğunu düşünen Arnav buna bozuluyor ve Khushi ile de kavga ediyor.

Kategori
survivor

Survivor 2016 23. bölüm fragmanı

Survivor 2016 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 2016 yeni bölümde ünlüler ve gönüllüleri yarışmanın tek gerçeği olan dokunulmazlık oyunu bekliyor.