Ferhan Şensoy – Sözcü TV

Ferhan Şensoy

munir

Bilinmeyen Enler Bölüm 7: Münir Özkul

Sozcu.com.tr’de yayınlanan ‘Bilinmeyen Enler’, yedinci bölümünde usta sanatçı Münir Özkul’un hayatından ve tiyatroya bakışından bazı kesitler sundu.

ferhan

Ferhan Şensoy kavuğu Rasim Öztekin’e devretti

Geleneksel Türk tiyatrosunun son temsilcisi İsmail Hakkı Dümbüllü’nün kavuğu, Beyoğlu’ndaki Ses Tiyatrosu’nda düzenlenen törenle Ferhan Şensoy’dan oyuncu Rasim Öztekin’e devredildi. Öztekin, Hasan Efendi’den günümüze gelen ve 27 yıldır Şensoy’da olan kavuğun beşinci sahibi oldu.

Kategori
18

Necla Uygur’dan duygulandıran konuşma

Ferhan Şensoy’un “Onur Ödülü” aldığı gecede, “Çolpan İlhan Sanata Değer Katan Kadınlar Özel Ödülü” ise Necla Uygur’a verildi.

Kategori
ferhan

Ferhan Şensoy ‘Ferhangi Şeyler’ ile rekora koşuyor

Ferhan Şensoy’un 7 Mart 1987’den beri aralıksız oynadığı tek kişilik gösterisi Ferhangi Şeyler , 25 Aralık 2015 tarihinde Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki 2000. oyunuyla dünya tiyatro tarihine geçecek.

Kategori
221

Arkadaşına sırtını döndü

Ferhan Şensoy arkadaş grubuyla birlikte Asmalımescit’te bulunan bir mekanda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi. Gece boyunca gizemli bir erkekle samimi tavırlar sergileyen Şensoy, mekan çıkışı patlayan flaşlardan panik oldu. Gece boyunca vakit geçirdiği erkekle aynı karede görüntülenmek istemeyen Ferhan Şensoy, gazetecilere sırtını dönüp arkadaşını tanımamazlıktan geldi. İkili daha sonra mekanı ayrı ayrı araçlarla terk etti.

Haber: Mustafa DERYAHAN

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ