dolap – Sözcü TV

dolap

Kategori
dolap880

Dolap camı görünümlü televizyon

Sosyal medya oluşumu “UNILAD” üzerinden yayınlanan video ev dekorasyonu ile teknolojiyi birleştiren bir ürünü internet kullanan herkes tarafından bilinir yaptı. Dolap camı görünümlü eşyanın aynı zamanda bir televizyon olması, akıllı tasarımlar ile teknolojiyi birleştirmek isteyen şirketlere öneri sunuyor.

Kategori
ikiz-kardes-kurtarma

İkizini devrilen dolabın altından böyle kurtardı

İki yaşındaki bebeğin ikizini devrilen dolabın altından kurtardığı görüntüler internette son günlerde en çok izlenen videolardan biri oldu. ABD’de her sene 25 bin 400 çocuk devrilen mobilyalar nedeniyle yaralanıyor. İkizlerin anne ve babası da bu duruma dikkat çekmek için videoyu Youtube’a yüklediklerini ifade ediyorlar.

Kategori
dolap

Küçük çocuk dolabın altında can verdi

Çin’de meydana gelen olayda, marketten atıldığı öğrenilen soyunma dolabı, bir kadınla yanındaki çocuğun üzerine devrildi. Aldığı darbeyle yere düşen kadın dolabın altında kalmaktan kurtulurken, 6 yaşındaki çocuk onun kadar şanslı değildi. Dolabın altında kalan talihsiz çocuk hayatını kaybederken korkunç kaza güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Kategori
unlu-mafya

Mafya babası dolabın içinde yakalandı

İtalyan polisi firari mafya babasını saklandığı evin gizli odasındaki dolabn içinde buldu. ‘Ndrangheta mafyasının başındaki isim olan Antonio Pelle 5 yıldır kanun kacağı olarak saklanıyordu. Ülkenin en tehlikeli kaçaklarından biri olarak anılan 54 yaşındaki Pelle ülkenin güneyindeki Reggio Calabria kenti yakınlarındaki bir kasabada bulundu.

Kategori
yu

Yüzyılın icadı arasına girebilir!

Malzemelerin tamir, modifiye ve yapıştırma işlemleri için tasarlanmış bu harika icat büyük ilgi görmekte. Özellikle videosu son zamanlarda en çok izlenenler arasına giren bu icat yurt dışında satışa çıktı bile…

Kategori
Andrey-Yeshchenko

Ünlü sporcudan korkunç kaza!

Rusya’da Anzhi Makhachkala’dan kiralık olarak Kuban Krasnodar forması giyen Andrey Yeshchenko kullandığı Nissan GTR aracı ile 170 km hızla giderken direğe çarptı. O şok eden kazanın görüntüleri mobese kamerası tarafından kaydedildi. Yeshchenko’nun kaza sırasında alkollü olduğu söylentileri yapılırken futbolcunun sağlık durumu ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi.