Çığlık – Sözcü TV

Çığlık

880

Konserde uyuyakalan kişiyi orkestra uyandırdı

Stravinsky’nin “The Firebird” adlı eserini çalan senfoni orkestrası konserde uyuyakalan kişinin çığlık atarak uyanmasına sebep oldu.

Kategori
Selfie çekmek isteyince..

Selfie çekmek isteyince..

Vahşi tavus kuşu ile masum bir selfie çekmek  isteyen genç kıza tavus kuşu bir anda saldırdı. Ne olduğunu anlamayan genç kız çığlık atarak neye uğradığına şaşırdı.

Kategori
Yaşlı kadının feryadı 11 kişinin hayatını kurtardı

Yaşlı kadının feryadı 11 kişinin hayatını kurtardı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Topallı köyünde ahşap evde başlayan yangın yanındaki eve sıçradı. İki ev yangında kül olurken, ahşap evde oturan ve yangını son anda fark ederek bağırmaya başlayan yaşlı kadın, kendisiyle birlikte 11 kişinin hayatını kurtardı.Yangın sabaha karşı saat 04.00 sıralarında Ereğli ilçesine bağlı Topallı köyünde meydana geldi. Köydeki ahşap evinde tek başına yaşayan 70 yaşındaki Hanife Atışman, elektrik kontağından çıkan yangını son anda fark etti. Kendini sokağa atan yaşlı kadın kısa sürede alevler içinde kalan evini bırakarak yan taraftaki Cevlü Ölmez’e ait evde kalanları kaldırarak dışarıya çıkmalarını sağladı. 10 kişinin yaşadığı Ölmez ailesinin evi de boşaltıldıktan kısa süre sonra alevlere teslim oldu.

Kategori
elm-sokagı

Korku filmlerinin yönetmeni Wes Craven hayatını kaybetti

Bir süredir beyin kanseriyle mücadele eden, “Elm Sokağında Kabus” ve “Çığlık” gibi çok sayıda klasikleşmiş filmlerin yönetmeni Wes Craven hayatını kaybetti.