bir – Sözcü TV

bir

Kategori
fotograf880

Fotoğraf seçen goril sosyal medyanın gündeminde

Sierra Anderson isimli kullanıcı tarafından paylaşılan ve dişi gorillere ait fotoğraflara baktığı belirtilen gorile ait görüntüler sosyal medyanın gündemine geldi. “Next one please” (bir sonraki lütfen) başlığıyla Twitter üzerinden internete verilen video kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori
telefon880

Cebimizdeki tehlike

Akıllı telefonların çok kullanılması durumunda verdiği zararlarla ilgili birçok araştırma yapıldı. İnsanlarınbirçoğu artık bunları biliyor. Peki insanların akıllı telefonlara bu kadar bağlı olmasının sebebi ne olabilir? Bu duruma nomophobia deniyor. Yani kapsama alanı dışında kalma korkusu!

Kategori
birgaripask

Bir Garip Aşk 64. bölüm fragmanı

Bir Garip Aşk 64. bölümde Shyam, Arnav’ın servetini ele geçirmek için hazırladığı planını uygulamaya başlıyor. Bunun için de Khushi’yi kullanacak.

Kategori
karsılama

Servis karşılamayı bir de ağır çekimde izleyin

228 km hızla gelen servise verilen karşılığın ağır çekimdeki hali çok şaşırtacak.Hızla gelen topun tenis raketine çarpma anı ağır çekimde izlenildiğinde komik görüntüler ortaya çıkıyor.

 

Kategori
afyon

Bir babanın en talihsiz kazası

Afyonkarahisar’da babası Muhammet Demir’in evin önünden çıkarmaya çalıştığı hafif ticari aracın altında kalan 2 yaşındaki kızı Fatma Demir, yaşamını yitirdi.

Kategori
mugla

Cansu Kaya’nın cesedini ablası buldu

Muğla’nın Ortaca İlçesi’nde, geçen pazar gününden itibaren kayıp olan ve 3 gün sonra kanalda cesedi bulunan 18 yaşındaki Cansu Kaya, gözyaşları içinde toprağa verildi. Otopsisinde cinsel organında zorlama tespit edilen Kaya’nın, boğulduktan sonra suya atıldığı belirlendi.Cansu Kayanın ablası cesedi nasıl bulduğunu anlattı.

Kategori
hhhh3

‘Tüm erzakları ayıralım!’

Survivor Allstar’ın 9 Mayıs akşamı yayınlanan bölümünde, Survivor’un başından beri erzakları ayırmak istemediğini ve hiçbir grubun içinde yer almak istemediğini söyleyen Doğukan’ın düşünceleri tamamen değişti. Doğukan, Merve Aydın’ın ada konseyinde ismini söylemesi üzerine rengi belli etti.