BBC – Sözcü TV

BBC

Kategori
smon880

BBC sunucusu haberi sunarken ‘sıkıldı’

BBC News sunucunu Simon McCoy, uluslararası köpek sörfü festivali haberini sunarken fenalık geçirdi. Sıkıldığını her haliyle belli eden McCoy yaptığı hareketlerle de sosyal medyanın gündemine oturdu.

Kategori
ankarapatlama

Ankara’daki patlama yabancı basının gündeminde

Dün başkent Ankara’da gerçekleşen bombalı terör saldırısı sonrası ulusal televizyon kanallarında yayınlanan eğlence programları, uluslararası basının da gündemine oturdu.Ankara’nın en işlek meydanlarından Kızılay’da dün akşam saatlerinde gerçekleştirilen bombalı terör saldırısının yankıları sürüyor. Saldırı sonrası birçok ulusal televizyon kanalının hiçbir şey olmamış gibi yayın yapmaları, başta halk olmak üzere yabancı basının da tartışma konusu oldu. Önde gelen uluslararası yayın kuruluşlarından BBC’nin Ankara saldırısıyla ilgili yayınında, halkın doğru bilgiye ulaşmak için sosyal medyaya akın ettiğinden bahsedildi. TV kanallarında ‘Survivor’ gibi eğlence programlarının yayınlanmaya devam ettiğinin altı çizilirken, başkentte yaşanan patlama sonrasu insanların bilgi almak için sosyal medyaya girmek zorunda olduğu belirtildi.

 

Kategori
Hava durumunu sunarken bayıldı

Hava durumunu sunarken bayıldı

BBC hava durumu sunucusu Rachel Mackley canlı yayın sırasında ‘Çok üzgünüm, ben soluk alamıyorum’ diyerek bayıldı. Yayının hemen kesilmesinin ardından güzel sunucunun yardımına set ekibi koştu. Daha sonra yapılan açıklamada Rachel Mackley’in durmunun iyi olduğu belirtildi.

Kategori
muhabirr

İngiliz Jacky Sutton, Erbil uçağına isteyerek binmemiş

Atatürk Havalimanı’nda dış hatlar terminali geliş transit salonundaki tuvalet kapısının arkasında, askıda asılı vaziyette cesedi bulunan 50 yaşındaki Jacky Sutton’un THY’nin Erbil uçağını kaçırmadığı ve uçağa isteyerek binmediği öğrenildi.

Kategori
ggfhggf

Taciz haberi yapan gazeteci taciz edildi

BBC gazetecilerinden Sarah Teale, kadınların taciz edilmesiyle ilgili hazırladığı haberin bir kısmını çekerken, yoldan geçen bir adamın sözlü tacizine uğradı.

Kategori
Koyun

Canlı yayında sunucunun ayağına işedi

Bir İngiliz televizyonunda, canlı yayına çıkan koyun, zavallı sunucunun ayağına tuvaletini yaptı. Sunucu olay sırasında gülmemeye çabalasada başaramadı.